Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Pomiar wilgotności (wilgotnościomierz, miernik wilgotności)

Produkty 3

Produkty 3

Buduj bezpiecznie z materiałów, które są odpowiednio przygotowane do prac budowlanych. W ofercie sklepu Emast znajdziesz mierniki wilgotności, które sprawdzają poziom nasycenia wodą. Dzięki temu łatwiej skontrolujesz poszczególne materiały oraz etapy budowy. Zapoznaj się z asortymentem i wybierz kompaktowe urządzenie, które usprawni Twoją pracę.

Wilgotnościomierz – dlaczego warto mieć go w skrzynce z narzędziami?

Pomiar wilgotności pozwala na bieżące kontrolowanie postępów poszczególnych etapów budowy i decyzję o jej kontynuacji. Wilgotnościomierze dostępne w naszym sklepie charakteryzują się wysoką precyzją działania i łatwością w obsłudze.

Za ich pomocą sprawdzisz wilgotność tynków, wylewek podłogowych czy drewna, co pozwoli na przeprowadzenie budowy lub remontu w bezpieczny sposób. Kontynuowanie prac na zbyt wilgotnych ścianach lub podłodze może doprowadzić do ich uszkodzenia, a nawet naruszenia całej konstrukcji budynku. Dlatego kontrola wilgotności jest niezwykle istotnym elementem prac budowlano-remontowych.

Miernik wilgotności – w jakich sytuacjach się sprawdzi?

Głównie pomiar wilgotności wykonuje się w trakcie budowy lub remontu, ale wilgotnościomierz doskonale sprawdzi się także do kontroli materiałów składowanych w magazynach, sklepach czy na budowie. Mierzenie wilgotności drewna to nieodzowny element pracy w leśnictwie – w lasach, tartakach czy sklepach z drewnem i materiałami z drewna.

Miernik wilgotności drewna – gdzie go wykorzystać?

W naszym sklepie oferujemy głównie mierniki wilgotności marki YATO. Umożliwiają one łatwy i dokładny pomiar dzięki uwzględnieniu wartości referencyjnych, które zostały przyjęte dla różnych materiałów. Można nimi dokonać pomiaru do głębokości 7 mm. Sprawdzisz za ich pomocą wilgotność drewna konstrukcyjnego i desek, ale także drewna do kominka, wędzarni czy pieców.

Miernik wilgotności materiałów budowlanych – jakie powierzchnie można nim sprawdzać?

Dostępne w sklepie Emast wilgotnościomierze można stosować do pomiaru wilgoci różnorodnych materiałów budowlanych – ścian, wylewek czy tynków wykonanych z betonu, cegły czy zaprawy cementowej lub wapiennej. Zapoznaj się z ofertą mierników wilgotności i wybierz produkt, który usprawni Twoją pracę.

Wysokiej jakości wykonanie i precyzja pomiarów

Nasze mierniki charakteryzują się wysoką jakością wykonania pomiarów i dużą dokładnością wyników. Za ich pomocą możliwy jest pomiar wilgotności powłok betonowych jak wylewki, ściany z cegły i pustaka, czy inne powłoki wapienne. Każdy oferowany przez nas wilgotnościomierz jest szczegółowo sprawdzany pod kątem dokładności pomiarów co do warunków atmosferycznych panujących na budowie.

 

Zastosowanie naszych mierników wilgotności

Oferowane mierniki dokonują dokładnych pomiarów zawartości wody w najbardziej popularnych materiałach. Oferujemy między innymi:

      miernik wilgotności drewna dla budowlanych więźb dachowych i innych konstrukcji drewnianych,

      miernik wilgotności materiałów budowlanych jak betony i wylewki cementowe, materiały ceramiczne i inne.

Miernik nadaje się do mierzenia nie tylko litych materiałów budowlanych, ale także klejonych. Tak więc mierzy wilgotność materiałów takich, jak płyty wiórowe, klejone. To samo tyczy się zapraw cementowych z dodatkami takimi jak szkło wodne, czy inne dodatki do betonów. 

 

Gwarancja rzetelności pomiarów

Producenci oferowanych przez nas mierników wilgotności zapewniają ich bezawaryjną pracę w podanych przez siebie warunkach stosowania, dokładną kalibrację oraz stałość pomiarów. Dzięki temu masz pewność, że miernik wilgotności zachowa swoje właściwości oraz o dokładności wyników pomiarów. Mierniki są wykonane z najwyższej jakości materiałów i komponentów, niewrażliwe na wstrząsy podczas transportu i zabezpieczone przed działaniem czynników mających wpływ na pomiar warunków atmosferycznych. Zapewniamy Państwu bardzo szybką realizację zamówienia.