Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Pomiar temperatury (termometry laserowe, elektryczne, na podczerwień)

Produkty 1-18 z 19

Strona
  1. STANLEY PIROMETR / TERMOMETR NA PODCZERWIEŃ -38oC / + 520oC STHT0-77365
    Cena promocyjna Cena: 178,60 zł Regular Price 183,99 zł
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 178.60 zł

Produkty 1-18 z 19

Strona

Szukasz sposobu na precyzyjne zmierzenie temperatury w miejscu pracy? W ofercie sklepu Emast znajdziesz szeroki wybór funkcjonalnych urządzeń do miejscowego pomiaru temperatury oraz wilgotności powietrza. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz termometr na podczerwień, którym dokładnie sprawdzisz warunki panujące w danym miejscu pracy.

Termometry w ofercie sklepu Emast

W naszym asortymencie znajduje się kilka rodzajów termometrów, których zakres jest bardzo szeroki. Dzięki temu mogą mierzyć temperaturę również w skrajnie ekstremalnych temperaturach, jakie panują w wybranych zakładach przemysłowych, np. w hutach, lub też w pobliżu maszyn generujących dużą bardzo dużą ilość ciepła. Dostępne są u nas termometry na podczerwień oraz laserowe. Jak w przypadku wszystkich narzędzi, urządzeń oraz przyrządów pomiarowych, oferujemy produkty pochodzące wyłącznie od marek, które na rynku wypracowały sobie silną renomę. Producenci, tacy jak Stanley, DeWalt, Milwaukee czy Bosch, gwarantują wysoką jakość urządzeń, ich trwałość, a także precyzję pomiarów.

Termometr na podczerwień

W naszej ofercie znajdują się termometry na podczerwień marek Stanley oraz DeWalt. Termometr na podczerwień umożliwia sprawdzenie temperatury bez kontaktu z powierzchnią, której ciepłotę zamierzasz zmierzyć. Znajdzie zatem zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, w których temperatura środowiska pracy ma istotny wpływ na przebieg produkcji. Dostępny w naszej ofercie termometr bezkontaktowy marki DeWalt posiada również takie funkcje, jak:

  • diody LED, które informują o obszarach o niskiej temperaturze (dioda niebieska) oraz wysokiej (dioda czerwona),
  • dźwiękowy alarm, który ostrzega, kiedy w danym obszarze panuje zbyt niska lub zbyt wysoka temperatura,
  • pamięć przechowującą ostatnie pomiary oraz średnią pomiarów,
  • współczynnik emisji regulowany skokowo.

Zakres pomiaru naszych termometrów na podczerwień pozwala rejestrować skrajnie ekstremalne temperatury. W zależności od modelu wacha się on od około -30oC do ponad 500oC.

Termometr laserowy

Jeśli musisz kontrolować temperaturę w naprawdę ekstremalnej skali, polecamy sięgnąć pod elektroniczny termometr laserowy Milwaukee. Zakres jego pomiaru wynosi od -30oC do aż 800oC. Możliwość mierzenia temperatury z odległości 10 metrów gwarantuje operatorowi komfort i bezpieczeństwo podczas dokonywania pomiaru. Obudowa jest wytrzymała i odporna zarówno na działanie wysokiej temperatury, jak i uszkodzenia mechaniczne. Podobnie rzecz ma się z wyświetlaczem LCD, który pokazuje wskazania pomiaru bardzo wyraźnie.

Model ten, podobnie jak termometry na podczerwień, także posiada możliwość ustawienia alarmu informującego o nieprawidłowej wartości temperatury.

Nie tylko temperatura

W naszej ofercie znajdziesz również termo detektor marki Bosch. Jest to przyrząd, który oprócz zmierzenia temperatury pozwala również na wykrywanie mostków wilgoci, a także pleśni. Wyposażony jest w diody, które alarmują, gdy wyniki pomiarów wykraczają poza ustalone normy.