Pilarki stołowe do drewna i metalu

Produkty 1-18 z 63

Strona
 1. SCHEPPACH PILARKA TARCZOWA HS105 2KW SCH5901308901
  SCHEPPACH PILARKA TARCZOWA HS105 2KW SCH5901308901
  Cena promocyjna Cena: 1 338,12 zł Regular Price 1 567,20 zł
 2. SCHEPPACH PILARKA STOŁOWA DO DREWNA 315mm SCH4901305902
  SCHEPPACH PILARKA STOŁOWA DO DREWNA 315mm SCH4901305902
  Cena promocyjna Cena: 1 581,66 zł Regular Price 1 724,03 zł

Produkty 1-18 z 63

Strona

Pilarki stołowe są podstawowymi narzędziami w warsztacie stolarskim, ale nie tylko. Ich funkcjonalność sprawia bowiem, że są nieocenione nie tylko w stolarniach, ale również w wielu innych warsztatach czy nawet dużych zakładach przemysłowych. Zobacz, jakie piły stołowe dostępne są w ofercie sklepu z elektronarzędziami Emast.pl, i wybierz narzędzie, które najlepiej sprawdzi się w Twoim warsztacie.


Pilarka stołowa zwykła czy ukośnica?

Najprostszym, a zarazem najpowszechniejszym rodzajem urządzeń z tej kategorii jest pilarka stołowa, która przecina drewno prostopadle do powierzchni blatu roboczego. Są to narzędzia niezwykle uniwersalne i wykorzystywane do cięcie nie tylko elementów drewnianych, ale również, choć zdecydowanie rzadziej, płyt ceramicznych, betonowych lub wykonanych z miękkich metali, np. aluminium. Tego rodzaju piła stołowa do drewna zda egzamin przy większości mniejs skomplikowanych prac stolarskich.

Jeżeli natomiast potrzebujesz narzędzia, które umożliwi Ci przecinanie płyt drewnianych, ceramicznych, aluminiowych czy betonowych pod dowolnie wybranym kątem, to w naszej ofercie znajdziesz również pilarki stołowe ukosowe. W zależności od swojej funkcjonalności pomogą Ci przecinać elementy pod różnymi kątami, co jest konieczne np. przy przygotowywaniu boazerii, schodów, balustrad czy elementów zdobniczych, np. ram obrazów.


Piły taśmowe w Emast.pl

W ofercie sklepu Emast.pl dostępne są również piły taśmowe. Są to narzędzia zdecydowanie mniej popularne niż piła stołowa do drewna, niemniej jednak równie funkcjonalne i niezbędne do wykonania niektórych prac. Elementem roboczym jest w nich elastyczna zębata taśma, której obwód jest zamknięty. Narzędzia te wykorzystuje się do przecinania suchego drewna, a także elementów drewnianych zawierających elementy metalowe, np. pręty zbrojeniowe, rury, kształtowniki czy blachy.


Pilarki stołowe w sklepie Emast.pl

Tak samo jak w przypadku innych elektronarzędzi, każda piła stołowa tarczowa dostępna w naszym sklepie pochodzi wyłącznie od cenionych producentów, których urządzenia sprawdzają się zarówno w użytku profesjonalnym, jak i amatorskim. Oczekiwania wielu stolarzy lub majsterkowiczów spełnią np. piła stołowa Makita czy piła stołowa Bosch.


Narzędzia do użytku profesjonalnego i amatorskiego

Dostępne w naszym sklepie pilarki stołowe charakteryzują się bardzo zróżnicowanymi parametrami, dzięki czemu odpowiednie narzędzie znajdzie u nas zarówno profesjonalna firma, jak i domowy majsterkowicz. Nasze piły stołowe tarczowe różnią się między innymi:

 • mocą,
 • napięciem silnika,
 • prędkością obrotową,
 • wielkością i wagą,
 • dodatkowym wyposażeniem.