Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Piły szablaste

Produkty 1-18 z 144

 1. DEWALT PIŁA SZABLASTA 12V 2x2,0Ah DCS312D2
  Cena promocyjna Cena: 1 042,24 zł Regular Price 1 060,28 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1060.28 zł
 2. HOOZAR PIŁA SZABLASTA 1200W AW08180
  Cena promocyjna Cena: 282,78 zł Regular Price 334,14 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 282.78 zł
 3. DEWALT PIŁA SZABLASTA 12V BEZ AKUMULATORÓW I ŁADOWARKI DCS312NT
  Cena promocyjna Cena: 703,87 zł Regular Price 704,17 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 704.17 zł
 4. DEWALT PIŁA SZABLASTA 12V BEZ AKUMULATORÓW I ŁADOWARKI DCS312N
  Cena promocyjna Cena: 634,13 zł Regular Price 644,98 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 644.98 zł

Produkty 1-18 z 144

Piła szablasta, nazywana również lisim ogonem to jedno z najprostszych i najpopularniejszych elektronarzędzi przeznaczonych do przecinania elementów wykonanych z różnych materiałów. W naszej ofercie dostępne są piły szablaste charakteryzujące się zróżnicowanymi parametrami. Zapoznaj się z asortymentem pił szablastych i wybierz narzędzie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.


Piła szablasta – zastosowanie

Niezwykła uniwersalność piły szablastej przekłada się na jej dużą popularność w bardzo szerokim spektrum prac. W swoim asortymencie mają ją ogrodnicy, monterzy różnorodnych instalacji, budowlańcy i fachowcy od remontów, mechanicy, ślusarze czy stolarze. Piła szablasta charakteryzuje się bardzo ergonomicznym kształtem, który zdecydowanie podnosi wygodę jej użytkowania. Narzędziem tnącym jest wąski brzeszczot, który wykonuje ruch posuwisto-zwrotny, przez co jego działanie przypomina działanie normalnej piły ręcznej. Dzięki jego rozmiarom można bez najmniejszych problemów wsunąć w szczelinę lub przyciąć przedmiot przy krawędzi. Lisi ogon pozwala przecinać takie materiały, jak:

 • drewno,
 • metal,
 • tworzywa sztuczne,
 • cegły,
 • beton,
 • płyty gipsowo-kartonowe.


Piły szablaste w ofercie Emast.pl

W naszej ofercie dostępne są lisie ogony, które pochodzą od cenionych producentów elektronarzędzi, których produkty zyskały bardzo dobre opinie na całym świecie i cieszą się zaufaniem swoich użytkowników. W naszej ofercie dostępne są między innymi:

 • piła szablasta Makita,
 • piła szablasta Bosch,
 • piła szablasta DeWalt,
 • piła szablasta Metabo.

Dostępne w naszej ofercie pilarki szablaste charakteryzują się bardzo zróżnicowanymi parametrami, dzięki czemu zarówno amatorzy, jak i zawodowcy znajdą tu narzędzie, które spełni wymagania ich pracy. W czasie wyboru piły szablastej, zwróć uwagę na:

 • moc – im większa moc urządzenia, tym trudniejsze prace możesz wykonać pilarką;
 • posuw – czyli liczba skoków brzeszczotu w ciągu jednej minuty, ten parametr ma ogromny wpływ na to, jaki materiał możemy ciąć za pomocą pilarki;
 • głębokość cięcia – parametr ważny w kontekście grubości materiału, który zamierzasz obrabiać.

Wszystkie dostępne u nas elektronarzędzia charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz żywotnością pozwalającą na długotrwałe użytkowanie. W naszej ofercie znajdują się pilarki szablaste, które zasilane są energią sieciową lub akumulatorem. Pilarki szablaste akumulatorowe gwarantują nieograniczoną mobilność, choć z reguły wykazują niższe osiągi niż narzędzia na prąd sieciowy.