Pilarko-zagłębiarki

Produkty 1-18 z 20

Strona
 1. METABO ZAGŁĘBIARKA KT 18 LTX 66 BL 2x5,5Ah LiHD +SZYNA + 2 ZACISKI FSSZ METABOX 601866660+ACC
  METABO ZAGŁĘBIARKA KT 18 LTX 66 BL 2x5,5Ah LiHD +SZYNA + 2 ZACISKI FSSZ METABOX 601866660+ACC
  Cena promocyjna Cena: 3 260,73 zł Regular Price 3 680,55 zł
 2. 5901802915.JPG-61446
  SCHEPPACH PILARKA TARCZOWA - ZAGŁĘBIARKA PL55 + SZYNA 2x700mm SCH5901802915
  Cena promocyjna Cena: 715,74 zł Regular Price 888,68 zł

Produkty 1-18 z 20

Strona

Pilarko-zagłębiarka to typ pilarki, który wykorzystywany jest do docinanie krawędzi w miejscach, gdzie nie można dostać za pomocą zwykłej pilarki tarczowej, mowa tu na przykład o docinaniu paneli bezpośrednio przy ścianie. Potrzebujesz piły-zagłębiarki? W ofercie sklepu z elektronarzędziami Emast.pl dostępny jest bardzo szeroki wybór zróżnicowanych narzędzi z tej rodziny. Zapoznaj się z naszą ofertą i zdecyduj, która piła-zagłębiarka najlepiej sprawdzi się w Twoim warsztacie.


Zastosowanie pilarko-zagłębiarek

Pilarko-zagłębiarki to narzędzia szczególnie pomocne dla fachowców, którzy wykonują różnego rodzaju prace stolarskie lub wykończeniowe i montażowe bezpośrednio u klienta. Pilarko-zagłębiarka okaże się niezbędna przy:

 • wspomnianym już docinaniu paneli przy ścianie;
 • docinaniu blatów kuchennych;
 • skracanie drzwi w celu dopasowania do wysokości od górnej framugi do podłogi.

Pilarko-zagłębiarki to niezwykle pomocne narzędzia, dzięki którym wykonasz pracę szybko i z niezwykle satysfakcjonującym efektem, unikając transportu niektórych elementów (takich jak choćby drzwi) do specjalistycznego warsztatu. Ponadto pilarko-zagłębiarki umożliwiają docinanie nie tylko przy krawędziach elementu, ale również na jego wysokości.


Piły-zagłębiarki w ofercie Emast.pl

W naszej ofercie dostępne są pilarko-zagłębiarki pochodzące od renomowanych marek, których elektronarzędzia cieszą się dobrymi opiniami użytkowników na całym świecie. Dlatego też w naszej ofercie dostępne są między innymi wysokiej jakości i wysoce funkcjonalne pilarko-zagłębiarka Makita czy pilarko-zagłębiarka Metabo.

W ofercie Emast.pl dostępne zarówno specjlistyczne pilarko-zagłębairki do drewna lub do metalu, jak też urządzenia uniwersalne, które umożliwiają pracę z różnymi materiałami, również tworzywami sztucznymi, laminatami, płytami kompozytowymi czy nawet szkłem akrylowym.


Dodatkowe funkcje

W wielu dostępnych u nas pilarko-zagłębiarkach zastosowano wiele pomocnych funkcji, takich jak między innymi szyna prowadząca, która umożliwia cięcie po idealnie prostej linii,a także mechanizm przeciwodbiciowy, który zapobiega przesuwaniu się zagłębiarki do tyłu wzdłuż szyny i wypadaniu narzędzia tnącego w materiału w czasie cięcia wgłębnego. Dostępne u nas urządzenia charakteryzują się zróżnicowaną mocą, prędkością obrotową, średnicą tarczy czy głębokością cięcia.