Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Pilarki taśmowe do drewna i metalu

Produkty 1-18 z 29

Strona
 1. GLOB PIŁA TAŚMOWA MK MORSE M4254x1,6x8400T1,4/2
  Cena promocyjna Cena: 133,95 zł Regular Price 183,27 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 127.86 zł
 2. MAKITA PRZECINARKA TAŚMOWA STOŁOWA 900W 165mm LB1200F LB1200F
  Cena promocyjna Cena: 3 232,32 zł Regular Price 3 360,46 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3085.39 zł
 3. DEWALT PRZECINARKA TAŚMOWA 1100W DW876 DW876-QS
  Cena promocyjna Cena: 4 885,68 zł Regular Price 5 156,96 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4640.36 zł

Produkty 1-18 z 29

Strona

Pilarka taśmowa to elektronarzędzie, które umożliwia wykonywanie bardzo precyzyjnego cięcia drewna, metalu oraz niektórych tworzyw sztucznych. Piły taśmowe są niezastąpione w kwestii zachowania estetyki przycinania. Dlatego też przecinarka taśmowa to narzędzie, bez którego nie potrafi obejść się wielu hobbystów, takich jak modelarze, majsterkowicze i wielu innych. Oczywiście narzędzia te znajdują swoje zastosowanie również w użytku profesjonalnym.


Pilarki taśmowe w ofercie Emast.pl

Podobnie jak w przypadku innych elektronarzędzi, w naszej ofercie dostępne są piły taśmowe pochodzące wyłącznie od producentów, którzy na rynku tego typu urządzeń cieszą się ogromnym uznaniem użytkowników swojego sprzętu. Stąd też w naszej ofercie dostępna jest między innymi piła taśmowa Makita, ale również narzędzia takich marek, jak Milwaukee, DeWalt czy Ryobi.


Przecinarki taśmowe – stołowe czy ręczne

W naszej ofercie dostępne są zarówno mniejsze przecinarki taśmowe, które przeznaczone są do precyzyjnych prac w warsztatach majsterkowiczów, jak również solidniejsze i bardziej wydajne piły taśmowe stołowe, które charakteryzują się większa mocą, ale za to mniejszą precyzją, przez co nie gwarantują tak wysokich efektów estetycznych. Tego typu urządzenia wykorzystywane są w warunkach profesjonalnych, np. w stolarniach czy zakładach pracy, gdzie obrabiane są elementy metalowe.


Piły taśmowe różnych materiałów

W sklepie Emast.pl dostępne są piły tasmowe do drewna oraz piły taśmowe do metalu. Piła taśmowa do metalu przystosowana jest do przecinania takich materiałów, jak aluminium, metale kolorowe, metale gatunkowe czy też różnego rodzaju odlewy. Natomiast pilarka taśmowa do drewna swoimi właściwościami pozwala na efektywne i łatwe przecinanie elementów drewnianych, dzięki czemu znajdują zastosowanie nie tylko w hobbystycznych warsztatach, ale również profesjonalnych stolarniach.


Wybierz pilarkę taśmową przystosowaną do swoich potrzeb

W naszej ofercie dostępne są piły taśmowe, które charakteryzują się różnymi parametrami. Wybierając swoją pilarkę taśmową, możesz zwrócić uwagę na takie elementy charakterystyki, jak:

 • moc – wpływa na wydajność narzędzia;
 • odległość ramy od linii cięcia – parametr ten wpływa na maksymalną szerokość obrabianego materiału;
 • wysokość robocza – wpływa na to, jak wysoki element może być przecinany z użyciem tego narzędzia;
 • osłony – wpływają na bezpieczeństwo i komfort pracy;
 • prowadnice – pomagają w zachowaniu prostej linii cięcia.