Przecinarki do metalu

Produkty 1-18 z 46

Strona

Produkty 1-18 z 46

Strona

Przecinarka do metalu to narzędzie, które musi sprostać bardzo wymagającym zadaniom, przede wszystkim ze względu na specyfikę metalowych elementów, które podczas obróbki zachowują się w szczególny sposób – mocno się nagrzewają, wydzielając dużo ciepła w postaci iskier, a także ulegając zmianom przy zbyt mocnym nagrzaniu się. Dlatego też ani w profesjonalnym, ani w amatorskim użytku piła do cięcia metalu nie może być zastąpiona przecinarką przeznaczoną do innych materiałów. Zapoznaj się z ofertą sklepu Emast.pl i znajdź odpowiednią do swoich potrzeb przecinarkę do metali.


Przecinarka do metali – zastosowanie

Piły do cięcia metali znajdują swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność przycięcia elementów wykonanych z takich materiałów, jak między innymi stal, aluminium, miedź lub inne rodzaje metali. Najczęściej wykorzystuje się je do przycinania rur lub profili, ale również różnego rodzaju prętów czy drutów zbrojeniowych. Są to narzędzia nieodzowne przede wszystkim na placu budowy, a także w wielu zakładach przemysłowych o zróżnicowanym profilu.


Przecinarki do metali w ofercie Emast.pl

Nasza oferta zawiera wyłącznie takie produkty, które pochodzą od renomowanych producentów, którzy na rynku elektronarzędzi zyskali bardzo przychylne opinie ekspertów i użytkowników. Stąd też w sklepie Emast.pl dostępne są między innymi piły do metali takich marek, jak DeWalt, Makita, Hikoki (wcześniej Hitachi), Ryobi, Yato, Milwaukee czy Bosch. Dzięki zróżnicowanym wariantom narzędzi, na pewno znajdziesz takie, które będzie odpowiadało specyfice swojej pracy.

  • Piła taśmowa do metalu – ten rodzaj przycinarek do metali wykorzystuje się w celu osiągnięcia wysokiej precyzji obróbki. Przecinarka taśmowa do metalu powinna być jednak stosowana przy mniej nieco mniej wymagających zadaniach.

  • Piła tarczowa do metalu – nie gwarantuje tak dużej precyzji jak przecinarka taśmowa, jednakże przecinarka tarczowa do metalu to urządzenie przeznaczone do wykonywania znacznie bardziej wymagających prac.

  • Przecinarka kątowa do metalu – niezbędna do bardziej złożonych projektów, w których wymagane jest przecinanie metalowych elementów pod dowolnym kątem.

W naszej ofercie dostępne są nie tylko przecinarki do metali zróżnicowane pod kątem przeznaczenia, ale też konstrukcji. Ręczne narzędzia zostały stworzone z myślą o prostszych i lżejszych zadań, natomiast przecinarki stołowe to narzędzia do znacznie trudniejszych zadań, gwarantują większą stabilność i zwykle również moc.