Przecinarki do glazury

Produkty 1-18 z 59

Strona

Produkty 1-18 z 59

Strona

Bez profesjonalnego sprzętu nie jest możliwe wykonywanie żadnej pracy, w tym również remontów, a konkretniej równego ułożenia płytek ceramicznych. Do tego właśnie celu niezbędna jest przecinarka do glazury, dzięki której przytniesz płytki ceramiczne odpowiednio równo i bez ryzyka ich uszkodzenia. W ofercie sklepu Emast.pl zajdziesz szeroki wybór tych narzędzi, dzięki któremu bez problemu znajdziesz przecinarkę do płytek spełniającą wymogi Twojej pracy.


Piła do płytek – wybierz odpowiednią w sklepie Emast.pl

Nasza oferta jest bogata w różnego rodzaju piły do glazury, w tym narzędzia ręczne oraz elektryczne. Każde z nich przystosowane jest do innego rodzaju pracy i gwarantuje jej inny przebieg oraz efekty. Nie można jednoznacznie stwierdzić, jaka przecinarka do płytek jest rozwiązaniem lepszym, po prostu każda z nich charakteryzuje się innym działaniem i jest przeznaczona do innych zadań. Zobacz, jakie piły do cięcia płytek dostępne są w ofercie sklepu Emast.pl.


Elektryczne piła do cięcia płytek

Elektryczna piła do glazury to narzędzie przeznaczone do profesjonalnych, bardziej zaawansowanych i precyzyjnych prac. Dzięki zaawansowaniu technologicznemu charakteryzują się bardzo dużą precyzją i bezpieczeństwem dla obrabianego materiału. Jednym z często występujących rodzajów tych narzędzi są stołowe pilarki do glazury. Oferują one wiele funkcjonalnych rozwiązań, takie jak m.in.:
prowadnice, ułatwiające przecinanie po linii prostej;

  • kółka, ułatwiające transport przecinarki;
  • zestawy noży, zwiększające funkcjonalność narzędzia;
  • systemy zmniejszające pylenie.


Ręczne przecinarki do płytek

Należą do najprostszych rozwiązań z zakresu narzędzi do przecinania płytek ceramicznych. Zwykle występują w formie gilotyn lub ręcznych maszynek. Są to narzędzia bardzo mobilne, dzięki czemu mogą być bez problemu transportowane do różnych miejsc wykonywania pracy. Ponadto umożliwiają przecinanie nie tylko glazury, ale również PCV czy panele podłogowe. Ręczne przecinarki do glazury charakteryzują się niską ceną. Przeznaczone są do mniej wymagających i mniej precyzyjnych prac, głównie na większych elementach ceramicznych, które trudniej uszkodzić w czasie pracy.


Przecinarki do glazury i akcesoria

Oprócz szerokiego wyboru samych przecinarek, w naszej ofercie dostępne są również liczne akcesoria, ułatwiające pracę z piłami do glazury, takie jak m.in.:

  • ograniczniki boczne i wzdłużne,
  • przymiary,
  • uchwyty do mocowania płytek,
  • przystawki do stołu.

Dzięki naszej ofercie możesz w pełni wyposażyć domowy warsztat oraz profesjonalną firmę remontową.