Przecinarki do betonu

Produkty 1-18 z 23

Strona

Produkty 1-18 z 23

Strona

Obróbka betonu, kamienia oraz asfaltu wymaga specjalistycznych urządzeń, których moc oraz inne właściwości umożliwiają przecinanie tak twardych i trudnych w obróbce materiałów. Dlatego też w pracy na budowie, w kamieniołomach czy przy wykładaniu bruku niezbędnym narzędziem jest specjalistyczna piła do cięcia betonu, przeznaczona do ekstremalnie wymagających zadań. W ofercie sklepu z elektronarzędziami Emast.pl dostępne są zróżnicowane rodzaje przecinarek do betonu, które pochodzą od cenionych producentów i charakteryzują się różnymi parametrami.


Piła do cięcia betonu – zastosowanie

Piła do betonu umożliwia przycinanie do dowolnych kształtów i rozmiarów elementów, które zostały wykonane z betonu, kamienia czy asfaltu. Mowa tu między innymi o betonowych płytach czy kostkach brukowych. Pilarka do betonu jest zatem nieodzownym elementem w zasadzie na każdym placu budowy, w tym również przy budowie chodników, podjazdów, brukowanych placów czy wreszcie dróg.


Piły do cięcia betonu w ofercie Emast.pl

W ofercie sklepu z elektronarzędziami Emast.pl dostępne są pilarki do betonu, które pochodzą od najbardziej renomowanych producentów w branży szeroko pojętych elektronarzędzi. Spośród dostępnych marek wystarczy wymienić choćby takich producentów, jak Milwaukee, Husqvarna, Hikoki (dawniej Hitachi), Makita, Yato czy DeWalt. Dostępne u nas piły do betonu charakteryzują się bardzo zróżnicowanymi parametrami, dzięki czemu w naszej ofercie znajdziesz odpowiednie dla siebie narzędzie, niezależnie od tego jak bardzo wymagające są warunki pracy.

  • Przecinarki tarczowe do betonu – wyposażone są w tnące tarcze, które dzięki specjalnie wyprofilowanym zębom są w stanie przecinać twardy beton lub nawet kamień. Do najtwardszych materiałów polecamy pilarki do betonu z tarczą diamentową.

  • Piła spalinowa do betonu – przeznaczone są do wyjątkowo trudnych zadań. Przecinarka spalinowa do betonu gwarantuje znacznie większą moc oraz wyższą wydajność.

  • Piła do betonu elektryczna – w naszej ofercie dostępne są modele zasilane energią sieciową lub na akumulator. Akumulatorowe pilarki do betonu umożliwiają pracę w miejscach, gdzie nie ma dostępu do energii sieciowej, a praca z urządzeniem spalinowym jest niemożliwa.

Korzystając z oferty Emast.pl, masz do wyboru narzędzia o zróżnicowanej mocy, średnicy tarczy oraz innych parametrach. Dzięki szerokiemu wyborowi możesz wybrać piłę do betonu, która swoimi parametrami wpisze się odpowiednio w charakter i wymagania pracy.