Vorel – 100% polskiego kapitału

RedakcjaJul 27, 2021 10:00:00 AM

Narzędzia Vorel są cenione przez domowych majsterkowiczów oraz osoby szukające idealnego kompromisu pomiędzy ceną a jakością. Przede wszystkim kuszą relatywnie niską kwotą, jaką trzeba za nie zapłacić, ale na pochwałę zasługuje również ich różnorodność – od taśm izolacyjnych, przez klucze nasadowe Vorel, a kończąc na specjalistycznych przyrządach hydraulicznych. Jednak czy zestaw narzędzi Vorel to dobra inwestycja?

Vorel - historia firmy

Marka Vorel powstała w celu zwiększenia różnorodności narzędzi wchodzących w skład spółki akcyjnej Toya. Jej zadaniem jest zaoferowanie produktów o jakości zbliżonej do profesjonalnych sprzętów, w niższej cenie. Dlatego też oferta Vorel skierowana jest głównie do majsterkowiczów oraz osób, które narzędzi używają okazjonalnie.

Nie oznacza to jednak, że zestaw kluczy Vorel jest kiepsko wykonany – wszelkie produkty tej marki spisują się naprawdę dobrze! Dodatkowo kupując je, można liczyć na pełną gwarancję producenta, który w razie potrzeby naprawi każdą usterkę, a jeśli nie będzie to możliwe, to wymieni na działający produkt.

Ciekawe produkty marki Vorel

Polski producent ma w swojej ofercie kilka naprawdę ciekawych sprzętów. Jednym z nich jest klucz dynamometryczny Vorel. Zakres jego pracy wynosi od 28 do 210 niutonometrów, dzięki czemu doskonale sprawdzi się podczas majsterkowania przy samochodzie. Zagwarantuje także, że koła Twojego auta będą dokręcone z idealną siłą, dzięki czemu nie odkręcą się samoczynnie w trasie.

W przydomowym garażu warto także zadbać o porządek, w czym pomoże skrzynka narzędziowa Vorel. Zmieszczą się w niej wszystkie niezbędne przyrządy, narzędzia, a nawet sprzęt wędkarski. Skrzynka wyposażona jest także w solidne zapięcie oraz wygodną rączkę, dzięki czemu podczas transportowania jej nic się z niej nie wysypie.

Vorel czy Yato?

Klucze Vorel czy Yato - na to pytanie trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć, ponieważ Vorel to w pełni polska marka należąca do spółki akcyjnej Toya S.A., czyli producenta popularnych narzędzi, firmy Yato. Sprzęty Vorel produkowane są według takich samych standardów oraz wytycznych, jakie obowiązują wszystkie produkty marki Yato. Gwarantuje to, że klucze Vorel sprawdzą się zarówno w domu, jak i w garażu początkującego mechanika samochodowego.