Zaciskarki do rur, konektorów

Produkty 1-18 z 40

Strona
  1. YATO ZACISKI DO PRZEWODÓW METALOWYCH 8szt. YT-08391
    YATO ZACISKI DO PRZEWODÓW METALOWYCH 8szt. YT-08391
    Cena promocyjna Cena: 32,47 zł Regular Price 68,87 zł

Produkty 1-18 z 40

Strona

W ofercie sklepu internetowego z narzędziami i elektronarzędziami Emast.pl dostępne są zaciskarki do rur, przewodów i konektorów, które są niezbędnymi narzędziami do prac montażowych i serwisowych związanych z instalacjami wodno-kanalizacyjnymi, sanitarnymi, hydraulicznymi, a także w systemach ogrzewania czy układach elektronicznych i sieciach komputerowych. Dzięki zaciskarkom możliwe jest szybkie połączenie elementów z metali lub tworzyw sztucznych.


Zaciskarki w ofercie sklepu Emast.pl

Nasza bogata oferta obejmuje zaciskarki do tulejek, rurek, kabli, przewodów hydraulicznych, konektorów telefonicznych, a także ręczne praski do nap i kontury zaciskowe cęgów.

Zaciskarki i szczypce zaciskowe dostępne w ofercie sklepu Emast.pl charakteryzują się trwałością, która wynika bezpośrednio z wykorzystania do ich produkcji wytrzymałych i jakościowych materiałów. Każde z narzędzi gwarantuje wygodę i ergonomię pracy, minimalizując konieczność wkładania przez operatora dużej siły w wykonywanie połączeń pomiędzy przewodami, rurami czy tulejkami.


Zastosowanie zaciskarek

Zaciskarki są podstawowymi narzędziami specjalistów, którzy zajmują się instalacjami, w których stosuje się rury, tulejki, kabel lub przewody hydrauliczne. Zaciskarka do kabli czy ściągacze izolacji powinny zatem znaleźć się w każdej torbie z narzędziami, którą elektryk, elektronik, hydraulik czy montażysta lub serwisant innych instalacji zabiera ze sobą na miejsce pracy. Oczywiście zaciskarka do przewodów stanowi nieodzowny element każdego warsztatu majsterkowicza.


Czym jest zaciskarka do konektorów?

Zaciskarki do konektorów przeznaczone są do mocowania na przewodach końcówek szybkozłącznych, tulejkowych czy konektorowych, np. złączy kabli telefonicznych czy internetowych. Narzędzia te znajdują swoje zastosowanie w pracy techników operatorów usług telekomunikacyjnych, elektryków samochodowych, elektroników czy monterów sieci komputerowych. W naszej ofercie dostępne są profesjonalne szczypce do konektorów telefonicznych marki Vorel, która cieszy się uznaniem użytkowników jej narzędzi.


Zaciskarka do tulejek

W naszej ofercie dostępna jest również zaciskarka do tulejek, zasilana elektrycznie. Jej konstrukcja umożliwia podłączenie wymiennych cęgów zaciskowych, których szeroki wybór także dostępny jest w naszej ofercie.


Zaciskarka do przewodów hydraulicznych

Zaciskarki do przewodów, które znajdziesz w naszej ofercie, wykonane są z wytrzymałych tworzyw sztucznych. Posiadają ergonomiczne uchwyty i wydłużone szczęki zaciskowe. Przeznaczone są m.in. do zaciskania przewodów paliwowych i hamulcowych, przewodów chłodnicy lub innych przewodów elastycznych.