Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Narzynki do gwintowania rur

Produkty 1-18 z 196

Produkty 1-18 z 196

Wizualnie przypominają nakrętki, ale dzięki nacinającym ostrzom, w które są wyposażone, nadają się do realizowania innych zadań. Narzynki to niewielkie, podręczne narzędzia o dużym znaczeniu. Są wykorzystywane do nacinania gwintów zewnętrznych znajdujących się w wielu typach maszyn, a konkretniej w występujących w nich gwintowych połączeniach rozłącznych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której występują narzynki do rur wraz z elementami towarzyszącymi. Znajdziesz to oprawki do narzynek, a nawet gwintowniki. Duży wybór podręcznych narzędzi pozwoli Ci szybko, tanio i wygodnie doposażyć przydomowy warsztat lub zmodernizować prowadzony zakład.

Narzynki a gwintowniki

W naszej ofercie znalazły się nie tylko narzynki, ale też niezawodne gwintowniki w wielu wariantach do wyboru. Te drugie służą do nacinania gwintów, lecz  po zewnętrznej stronie rur. Dzięki przestawnym ostrzom oraz obróbce w wygodny i precyzyjny sposób można poddawać rury o różnych średnicach do wyboru. To w połączeniu z konstrukcją sporych rozmiarów sprawia, że gwintowniki mają większy zakres zastosowań niż narzynka.

Narzynka do rur jest solidna i niezawodna. Powstaje ze stali szybkotnącej lub stali z domieszką kobaltu. Dzięki dodatkowym powłokom, nabiera jeszcze lepszych właściwości – staje się bardziej wydajna i wydłuża się jej żywotność.

Narzynka i gwintownik – nasza oferta

W ofercie internetowej sklepu Emast czekają na Ciebie oryginalne narzędzia, wśród nich narzynka, oprawka do narzynek oraz gwintownik. Produkty INOX-owe świetnie radzą sobie z obróbką stali wysokostopowych, nierdzewnych i kwasoodpornych o wysokiej wytrzymałości. To sprawia, że możesz z powodzeniem wykorzystać je do gwintowania prętów z metalu lub innych materiałów. Trzeba też zaznaczyć, że produkty spełniają wszelkie normy jakościowe, przewidziane dla swojej kategorii, np. DIN EN 22568 dla gwintów zwykłych metrycznych czy inne, w zależności od rodzaju narzędzia.

Narzynki do gwintowania rur – postaw na sprawdzonych producentów

Asortyment Emast to przede wszystkim oryginalne akcesoria i gwintowniki. Mamy narzynki od uznanych producentów takich jak:

  • Artpol,
  • Awtools,
  • Beta,
  • Fanar,
  • Pa-Met,
  • Yato,
  • Toya.

Jeżeli nie wiesz, które narzynki wybrać, szukasz konkretnej narzynki do rur lub niezawodnego gwintownika – skontaktuj się z nami. Doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą w podjęciu najlepszej decyzji zakupowej. Możesz liczyć na merytoryczne wsparcie ekspertów.