Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Miary ręczne / taśmy miernicze

Produkty 1-18 z 310

Strona

Produkty 1-18 z 310

Strona

Zarówno prace budowlane, jak i proste domowe czynności wymagają niejednokrotnie szybkiego i precyzyjnego pomiaru. Miara składana to podręczne narzędzie, które umożliwia szybkie zmierzenie przedmiotu, ściany czy po prostu odległości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Emast, w którym znajdziesz miary ręczne oraz taśmy miernicze.

Miary ręczne w Emast – szeroki wybór produktów

Miary zwijane i składane to podręczne narzędzia, które znajdują zastosowanie w każdym domu. Charakteryzują się one magnetyczną końcówką, automatycznym zaciskiem w wybranym miejscu oraz niewielką obudową. W naszym sklepie znajdziesz wiele rodzajów miar ręcznych, które różnią się głównie długością taśmy – w asortymencie znajdują się narzędzia o zasięgu, m.in. 1 m, 2 m, 5 m, 10 m, 20 m czy nawet 50 m. Miary pochodzą od wielu producentów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w produkcji jakościowych narzędzi oraz elektronarzędzi. W Emast oferujemy sprzęt takich firm, jak Awtools, Beta, Irwin, Milwaukee, Stanley czy Jako. Posiadamy wiele rodzajów miar, wśród których znajduje się, m.in.:

  • taśma stalowa,
  • taśma z włókna szklanego,
  • miara składana,
  • miara drewniana,
  • miara zwijana.

Taśmy miernicze w ofercie sklepu Emast

Taśmy miernicze to większe urządzenia pomiarowe, które znajdują zastosowanie zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na otwartych przestrzeniach. Przyrządy miernicze umożliwiają daleki pomiar – nawet do 60 metrów, dzięki czemu odnajdą się na każdym placu budowy czy w czasie pracy geodetów. Dla zwiększenia komfortu użytku taśmy miernicze wyposażone zostały w ergonomiczne, składane uchwyty zakończone gumową rękojeścią. Urządzenia te wyposażone są również w ostre końcówki, które przystosowane są do wbicia w ziemie w celu ustabilizowania urządzenia podczas pomiarów np. na nierównym terenie. Taśmy miernicze wzmocnione są wytrzymałymi włóknami oraz bezbarwnym pokryciem, które zabezpiecza podziałkę przed ścieraniem. W naszej ofercie posiadamy taśmy przystosowane zarówno dla leworęcznych, jak i praworęcznych użytkowników.