Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Dalmierze laserowe / ultradźwiękowe

Produkty 1-18 z 59

Strona

Produkty 1-18 z 59

Strona

Mierzenie dużej odległości za pomocą taśmy mierniczej czy metrówki często bywa problematyczne. Wszystko to przez ciągłe przesuwanie, składanie czy podnoszenie przyrządu mierniczego. Wpływa to na niedokładny pomiar podczas budowy domu czy planowania remontu. Rozwiązaniem tego problemu jest dalmierz, który służy do precyzyjnego i łatwego pomiaru większych odległości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, w którym posiadamy profesjonalne urządzenia pomiarowe.

Dalmierze w sklepie Emast

W naszym sklepie znajdują się profesjonalne dalmierze, które charakteryzują się jakością i dokładnością pomiarową. Stawiając na profesjonalizm, nasz sklep posiada sprzęt pochodzący wyłącznie od najlepszych producentów. W ofercie Emast znajdują się dalmierze takich firm jak, m.in. Bosch, Dewalt, Makita czy Milwaukee.

Dalmierze laserowe – precyzja pracy

Dalmierz laserowy to urządzenie, które powstało z myślą o ułatwieniu wykonywania pomiarów w wojsku, policji, sporcie oraz budownictwie. Oferowane przez nas elektronarzędzia przeznaczone są do wykonywania bardzo precyzyjnych i dalekich pomiarów na działkach, placach budowy czy  w mieszkaniach. W naszym sklepie znajdują się dalmierze z zasięgiem od kilku centymetrów, aż do 250 metrów. Urządzenia te przystosowane są do pracy w niekorzystnych warunkach oświetleniowych – dzięki zastosowaniu dużych, szklanych soczewek i wytrzymałych podstaw układu, zapewniają maksymalną dokładność pomiarową nawet w najtrudniejszych warunkach.

Dalmierze krzyżowe – profesjonalny sprzęt pomiarowy

Laserowy miernik odległości to urządzenie, które przystosowane jest bardzo dokładnej pracy. W naszym sklepie znajdują się specjalistyczne dalmierze krzyżowe, które przeznaczone są do wyznaczania pionu i poziomu. Urządzenia te posiadają funkcje samopoziomowania promienia oraz blokady położenia, która umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie pracy. Dalmierze krzyżowe charakteryzują się również wytrzymałą konstrukcją, która zapewnia utrzymanie kalibracji w najtrudniejszych warunkach oraz specjalne ruchome uchwyty magnetyczne, które umożliwiają łatwe mocowanie na różnych powierzchniach metalowych.

Dalmierze ultradźwiękowe

W ofercie Emast znajdują się również dalmierze ultradźwiękowe, które przystosowane są do pomiaru odległości, m.in. przez obiekty przezroczyste czy taflę wody. Urządzenia te charakteryzują się mniejszym zasięgiem pomiarowym niż dalmierze laserowe – do 12 metrów oraz dokładnością pomiaru do 6 milimetrów. Dalmierz ultradźwiękowy to urządzenie przeznaczone dla każdego, kto potrzebuje wykonać szybki pomiar na niewielkich odległościach – zaletą tych urządzeń jest kompaktowa budowa i wygodna obsługa.