Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Drogomierze

Produkty 5

Produkty 5

Koła miernicze to przyrządy, które służą do precyzyjnego pomiaru przejechanej trasy. Znajdują one zastosowanie głównie na placach budowy, na których każdy centymetr ma znaczenie. Drogomierze w sklepie Emast to łatwe w obsłudze narzędzia, z których skorzystają nawet nieprzeszkoleni użytkownicy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnych kół pomiarowych.

Drogomierze kołowe w ofercie sklepu Emast

Drogomierze kołowe w sklepie Emast to przyrządy, które charakteryzują się jakością wykonania oraz dużą precyzją pracy. Oferujemy koła pomiarowe od najlepszych producentów – w asortymencie sklepu znajdują się drogomierze, m.in. Bosch i Stanley.

Drogomierze – wygoda użytku

Oferujemy profesjonalne drogomierze, które charakteryzują się wysokim komfortem użytku. Urządzenia te wyposażone są w ergonomiczne rączki teleskopowe o regulowanej długości do 1 m, dzięki którym użytkowanie sprzętu nie wymaga schylania się. Dla zwiększenia komfortu pracy i stabilnego chwytu uchwyty zakończone są gumową, profilowaną rączką. Dzięki składanym elementom urządzenia są łatwe w transporcie – złożony sprzęt może być przenoszony, np. w torbie czy plecaku. 

Drogomierze – specyfikacja urządzeń

Koła pomiarowe z oferty sklepu Emast to urządzenia przydatne nie tylko na placach budowy, ale również podczas prac drogowych, np. mierzenia szerokości drogi czy przerwy pomiędzy liniami. Drogomierze wyposażone są w czytelne, 5-cyfrowe i 6-cyfrowe liczniki, które przystosowane są do resetowania w każdym momencie za pomocą jednego przycisku. Koła pomiarowe charakteryzują się również niedużą wagą (do 3,3 kg), która wpływa na łatwość obsługi i mobilność urządzenia. Urządzenia wyposażone są również w specjalne nóżki, które umożliwiają postawienie kółka w pozycji pionowej w wyznaczonym miejscu.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą innych narzędzi pomiarowych. Wśród nich znajdziesz35, m.in. dalmierze, miary ręczne, poziomice czy mierniki cyfrowe.