Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Szlifierki oscylacyjne / mimośrodkowe

Produkty 1-18 z 180

Strona
 1. DEWALT SZLIFIERKA MIMOŚRODOWA 18V 125mm BEZ AKUMULATORÓW I ŁADOWARKI TSTAK DCW210NT DCW210NT-XJ
  Cena promocyjna Cena: 644,46 zł Regular Price 655,39 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 655.39 zł
 2. HOOZAR SZLIFIERKA MIMOŚRODOWA 150mm 450W Z RĄCZKĄ AW08270
  Cena promocyjna Cena: 178,60 zł Regular Price 217,37 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 178.60 zł

Produkty 1-18 z 180

Strona

Potrzebujesz narzędzia, dzięki któremu do końca wygładzisz wstępnie oszlifowaną powierzchnię? Zatem w Twoim warsztacie musi znaleźć się szlifierka oscylacyjna lub mimośrodowa. W naszej ofercie znajdziesz szlifierki oscylacyjne i mimośrodowe o bardzo zróżnicowanych parametrach.

Szlifierki oscylacyjne – do czego służą?

Szlifierka oscylacyjna to narzędzie, które służy do do dokładnego wygładzenia wstępnie oszlifowanej powierzchni. Oszlifujesz nią nie tylko drewno, ale również metale, beton czy tworzywa sztuczne. Stąd szlifierka oscylacyjna uznawana jest za jeden z najbardziej uniwersalnych typów szlifierek.

Szlifierki oscylacyjne w ofercie Emast.pl

W naszej ofercie znajdziesz szlifierki oscylacyjne o zróżnicowanej mocy, dzięki czemu wybierzesz narzędzie dostosowane do swoich potrzeb. Oferujemy urządzenia, których konstrukcja oraz funkcje sprzyjają efektywnej, bezpiecznej i komfortowej pracy. Wyposażone są między innymi w ergonomiczne, antypoślizgowe uchwyty. Bardzo ważne jest również to, że oferowane przez nas narzędzia pracują niemal bez uciążliwych drgań. Jako przykład może posłużyć dostępna w naszym sklepie szlifierka oscylacyjna Makita o mocy 330 watów. System odprowadzania pyłu pomaga zachować czystość i poprawia komfort pracy. W tym aspekcie godna polecenia jest szlifierka oscylacyjna DeWalt.

Wybierz typ zasilania

W naszej ofercie dostępne są szlifierki o różnym typie zasilania.

 • Szlifierka oscylacyjna elektryczna – zasilana energią sieciową, zwykle mocniejsza i bardziej wydajna.
 • Szlifierka oscylacyjna akumulatorowa – niezbędna tam, gdzie ma dostępu do prądu elektrycznego.
 • Szlifierka oscylacyjna pneumatyczna – zasilana strumieniem sprężonego powietrza. Najlepsza dla profesjonalistów, ponieważ gwarantuje wysoką wydajność długą żywotność nawet przy intensywnej eksploatacji.

Szlifierki mimośrodowe

Szlifierka mimośrodowa to jeszcze bardziej uniwersalny typ tych narzędzi. Stopa wykonuje ruch obrotowy i jednocześnie wychyla się na boki. Dzięki temu szlifierki mimośrodowe dają jeszcze lepsze efekty niż oscylacyjne. Ponadto sprawdzają się nie tylko podczas wygładzania powierzchni płaskich, ale również zakrzywionych, wklęsłych i wypukłych.

Szlifierki mimośrodowe w naszym asortymencie

Oferujemy bardzo szeroki wybór szlifierek mimośrodowych. Nasz sklep zaopatrzony jest wyłącznie w narzędzia sygnowane logiem cenionych marek. Wśród nich znajdują się tacy producenci, jak:

 • Bosch,
 • Awtools,
 • Makita,
 • Metabo,
 • Milwaukee,
 • Ryobi,
 • Stanley.

Szlifierki mimośrodowe również występują w wariantach o bardzo zróżnicowanej wydajności oraz różnej formie zasilania.