Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Multiszlifierki / szlifierki wielofunkcyjne

Produkty 1-18 z 19

Strona

Produkty 1-18 z 19

Strona

Multiszlifierka jest jednym z najbardziej wszechstronnych narzędzi do majsterkowania. Dzięki możliwości wymiany nakładek o różnych funkcjach, daje bardzo szerokie możliwości pracy z różnymi materiałami. Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego Emast.pl i znajdź multiszlifierkę, która najlepiej sprosta Twoim oczekiwaniom i ułatwi Ci pracę.


Multiszlifierka – zastosowanie

Szlifierka wielofunkcyjna może zastąpić kilka narzędzi, m.in. szlifierki, frezarki oraz wiertarki. Ponadto możesz wykorzystać ją również do kilku innych prac, m.in.: polerowania, wygładzania, czyszczenia, żłobienia, cięcia czy grawerowania. Dzięki swojej uniwersalności jest to narzędzie idealne dla majsterkowiczów, a także dobrze radzące sobie w warunkach domowych przy lżejszych zadaniach – narzędzi sprawdzi się choćby jako szlifierka do gipsu podczas wykonywania gładzi.

Z multiszlifierek chętnie korzystają między innymi modelarze, rzeźbiarze, grawerzy, zegarmistrzowie czy mechanicy.


Multiszlifierki w ofercie Emast.pl

Szlifierki wielofunkcyjne dostępne w ofercie Emast.pl to narzędzia pochodzące od renomowanych producentów elektronarzędzi. Wśród nich znajdują się takie marki, jak choćby Ryobi czy DeWalt. Wysoka jakość wykonania gwarantuje solidność urządzenia oraz bezpieczeństwo operatora. Nasza oferta multiszlifierek jest bardzo szeroka, toteż możesz wybrać urządzenie, którego parametry odpowiadają Twoim potrzebom.

  • Prędkość obrotowa – to obok mocy najważniejszy parametr urządzenia. W sklepie Emast znajdziesz multiszlifierki z bardzo zróżnicowaną prędkością obrotową, w tym również narzędzia z możliwością jej regulacji. Funkcja ta podnosi uniwersalność multiszlifierki.

  • Moc – oferujemy multiszlifierki o zróżnicowanej mocy. Im wyższa, tym twardsze materiały można obrabiać z jej użyciem.

  • Wymienne akcesoria – nasza oferta obejmuje multiszlifierki, które zawierają różne akcesoria przeznaczone do poszczególnych prac. Możesz wybrać narzędzie z osprzętem, który najczęściej wykorzystujesz do lub z zestawem końcówek.


Żyrafa do szlifowania, czyli szlifierka do gładzi z wysięgnikiem

Tak zwana szlifierka żyrafa to elektronarzędzie przeznaczone do wygładzania gipsu, które osadzone jest na długim wysięgniku, umożliwiającym obracanie gładzi na wyższych ścianach bez użycia drabin lub rusztowań. Każda żyrafa do gipsu dostępna w naszej ofercie jest poręczna i umożliwia ergonomiczną, skuteczną pracę. Dostępne są również modele z pojemnikami na odessany w czasie pracy pył.