Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Ranking patelni 2023

Redakcja2 sty 2023 11:18:00

Na patelni gotujesz, dusisz, pieczesz i smażysz. To produkt wielofunkcyjny, dzięki któremu jesteś w stanie przygotować ulubione dania dla całej rodziny. Jak jednak wybrać odpowiednie patelnie? Ranking to niezwykle pomocne narzędzie, dzięki któremu porównasz możliwości dostępnych modeli, ich parametry, trwałość czy sposób wykonania. Sprawdź, co znajdziesz w ofercie sklepu Emast.

Najlepsza patelnia, czyli jaka?

Odpowiedź na tak postawione pytanie jest bardzo prosta – najlepsza patelnia to ta, która spełnia wszystkie Twoje oczekiwania. Powinna być dostosowana do rodzaju kuchenki, na której codziennie przyrządzasz rozmaite dania dla siebie i bliskich. Musi oferować trwałość, odpowiednią jakość wykonania, aby posłużyła przez wiele lat użytkowania i przyczyniała się do zdrowego gotowania.

Aby znaleźć taki model, postaw na ranking patelni. Porównaj wybrane modele. Te, które uwzględniają nie tylko pojemność, funkcje czy możliwości zastosowania, których szukasz, ale i budżet przeznaczony na zakup danego produktu.

Najlepsze patelnie – na jakie elementy należy zwracać uwagę?

Codzienne przygotowywanie posiłków wiąże się z korzystaniem z ostrych narzędzi kuchennych i sztućców, a także z użytkowaniem kuchenki, piekarnika oraz naczyń, które pozostają gorące. To dlatego sposób wykonania, jakość, wygoda oraz bezpieczeństwo użytkowania, m.in. patelni, mają ogromne znaczenie.

Wybierając patelnie zwróć uwagę na ergonomiczny uchwyt. Powinien on być tak wyważony i umocowany, aby bez problemu trzymać patelnię, a jednocześnie by zapewniała ona stabilność podczas korzystania z niej na kuchence.

Nieprzywierająca powłoka znacząco ułatwia gotowanie, duszenie czy smażenie, ponadto pozwala na przyrządzanie dań w sposób zdrowy, bez konieczności stosowania nadmiernych ilości tłuszczu.

Wybrana patelnia powinna być również bezproblemowa w utrzymaniu w czystości. Dla użytkowników znaczenie będzie mieć także jej estetyka. W końcu to naczynie, w którym zdarza się, że podajemy dania bezpośrednio na stół, więc walory wizualne są równie ważne.

Ranking patelni Twoim pomocnikiem w zakupach!

Postaw na ranking patelni, jeśli szukasz określonego modelu, doskonale wiesz, jakie funkcje, parametry czy możliwości zastosowania są dla Ciebie najważniejsze. Skorzystaj z niego również wtedy, gdy liczysz na produkt trwały, o nieprzywierającej powłoce, dostępny w zestawie z pokrywką, a do tego mieszczący się w budżecie przeznaczonym na zakup.

Ranking to Twój pomocnik, dzięki któremu finalny zakup będzie satysfakcjonujący pod każdym względem.