Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Ranking frytkownic 2023

RedakcjaJan 18, 2023 11:56:00 AM

Frytki ze złocistą skórką i chrupiącym wnętrzem? To marzenie wielu z nas! Niestety, klasyczne smażenie frytek często oznacza, że są one przetłuszczone i dalekie od ideału. Rozwiązaniem staje się frytkownica beztłuszczowa. Jak jednak wybrać odpowiednią? Postaw na ranking frytkownic i sprawdź, czym wyróżniają się poszczególne modele. Zobacz również, co znajdziesz w ofercie sklepu Emast.

Ranking frytkownic – porównanie kilku modeli

Jeśli postawisz na ranking frytkownic, zyskasz bardzo czytelne porównanie wybranych modeli tego sprzętu. Nie będziesz musiał samodzielnie zapoznawać się z ofertą wielu sklepów internetowych, poszukując konkretnego modelu. Nie stracisz czasu na zapoznawanie się z opisami na stronach producentów.

Ranking ma formę przejrzystego zestawienia. W jednym miejscu zyskujesz informacje na temat najważniejszych parametrów czy dodatkowych funkcjonalności dostępnych frytkownic.

Frytkownica – ranking uwzględniający budżet przeznaczony na zakup

Jeśli lubisz frytki, a jednocześnie dbasz o sylwetkę, zależy Ci na minimalizowaniu ilości tłuszczu używanego podczas gotowania, Twoje oczekiwania spełni frytkownica. Ranking, który dodatkowo uwzględnia budżet przeznaczony na zakup tego urządzenia, pozwoli Ci dokonać właściwego wyboru.

Zapoznasz się bowiem z zestawieniem i porównaniem tylko tych modeli, które spełniają Twoje oczekiwania, a do tego nie kosztują więcej niż chcesz przeznaczyć na zakup.

Ranking frytkownic beztłuszczowych – skorzystaj z pomocnego narzędzia

Na rynku można znaleźć różne modele frytkownic beztłuszczowych. Coraz częściej są to urządzenia, które poza smażeniem bez użycia tłuszczu lub z jego minimalną ilością, oferują również możliwość grillowania czy pieczenia. Dają szansę na przygotowanie zdrowych i smacznych frytek oraz wielu innych produktów. Jak znaleźć urządzenie, które odpowie na wszystkie stawiane przed nim wymagania?

Wybierz ranking frytkownic beztłuszczowych. Określ nie tylko budżet przeznaczony na zakup, ale i funkcje, które według Ciebie powinno posiadać to urządzenie. Dzięki temu zyskasz na sprzęcie wielofunkcyjnym, praktycznym i sprzyjającym zdrowemu oraz komfortowemu przyrządzaniu nie tylko frytek.

Bezproblemowa w użytkowaniu

Porównaj dostępne modele frytkownic beztłuszczowych. Zwróć uwagę nie tylko na możliwość przyrządzania różnych produktów, ale i solidne wykonanie, ekonomię i wygodę użytkowania, a także intuicyjną obsługę. Ranking najlepszych frytkownic pomoże Ci wybrać tę idealną, a do tego wpisującą się w aranżację kuchni.