Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Frytkownice

Produkty 8

Produkty 8

Wśród fast foodów jednym z ulubionych dań są frytki. Niestety, smażone w głębokim tłuszczu, mimo uwielbianego smaku, nie dostarczają wartości odżywczych, są przy tym niezdrowe. Czy trzeba z nich rezygnować? Niekoniecznie! Wystarczy postawić na frytkownice beztłuszczowe, które pozwalają szybko przygotować zdrowe i równie smaczne frytki.

Frytkownice – dlaczego warto postawić na takie urządzenie?

Frytkownice to tak naprawdę wielofunkcyjne urządzenia. Choć ich głównym zadaniem jest przygotowanie chrupiących frytek o złocistej skórce, to równie dobrze nadają się do odmrażania, podgrzewania, pieczenia czy grillowania – w zależności od wybranego modelu tego sprzętu.

Przyrządzanie frytek bądź innych produktów we frytkownicy odbywa się szybciej i wygodniej niż korzystając z klasycznych form gotowania. Poza tym w kuchni pozostaje mniej bałaganu, ponieważ chociażby podczas smażenia, nie dochodzi do rozchlapywania tłuszczu po kuchence.

Jeszcze jeden niepodważalny atut to możliwość zdrowego gotowania. Ograniczając spożycie tłuszczu można zadbać o sylwetkę, a dzięki frytkownicy nie trzeba rezygnować z ulubionych produktów.

Frytkownice beztłuszczowe – jak działają?

Frytkownice beztłuszczowe do pracy wymagają zastosowania minimalnej ilości tłuszczu. Smażenie w nich nie odbywa się jednak w głębokim tłuszczu, jak to ma miejsce w przypadku klasycznej metody przyrządzania frytek. Główną rolę odgrywa tutaj gorące powietrze.

To dzięki niemu udaje się przygotować frytki, ale i mięso. Gotowe produkty nie są przetłuszczone, pozostają lekkie, chrupiące, wilgotne i bardzo smaczne. Wedle ocen konsumentów, chociażby frytki z frytkownicy beztłuszczowej są nawet lepsze niż te smażone na głębokim tłuszczu.

Frytkownica beztłuszczowa – jaką wybrać?

Porównaj dostępne na rynku modele frytkownic. Sprawdź również ofertę, którą posiada sklep Emast. Uwzględnij nie tylko budżet przeznaczony na zakup tego urządzenia, lecz przede wszystkim dostępne funkcjonalności i możliwości zastosowania.

W zależności od wybranego modelu możesz liczyć na smażenie bez użycia tłuszczu, grillowanie, odgrzewanie, odmrażanie czy pieczenie. Weź również pod uwagę dostępne programy, łatwość obsługi i zabezpieczenia.

Najlepsza frytkownica do domu to ta, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Pozwoli domownikom w zdrowy sposób przyrządzać ulubione dania, będzie ekonomiczna w użytkowaniu, a do tego wpisze się w aranżację kuchennego wnętrza. Porównaj różne modele i wybierz ten idealny, który sprawdzi się podczas codziennego użytkowania!