Opryskiwacze ogrodowe / sadownicze

Produkty 1-18 z 134

Strona
  1. FISKARS OPRYSKIWACZ CIŚNIENIOWY 5l 1025934
    FISKARS OPRYSKIWACZ CIŚNIENIOWY 5l 1025934
    Cena promocyjna Cena: 144,80 zł Regular Price 145,63 zł
  2. FISKARS OPRYSKIWACZ CIŚNIENIOWY 1,8l 1027379
    FISKARS OPRYSKIWACZ CIŚNIENIOWY 1,8l 1027379
    Cena promocyjna Cena: 82,06 zł Regular Price 83,18 zł

Produkty 1-18 z 134

Strona

Ogrodnicy i sadownicy muszą zadbać o to, by ich rośliny były nie tylko odpowiednio nawodnione, ale również zabezpieczone przed szkodnikami, chorobami oraz chwastami. W tym działaniu niezbędny jest opryskiwacz, dzięki któremu skutecznie i równomiernie rozprowadzisz oprysk. Zobacz, jakie opryskiwacze znajdziesz w ofercie Emast.pl.

Opryskiwacz spalinowy – wygoda i wydajność

Opryskiwacze spalinowe to najbardziej wydajne urządzenia do opryskiwania ogrodów i sadów. Moc silnika spalinowego gwarantuje szybkie i dokładne rozprowadzanie oprysku na dużej powierzchni. Dlatego swoje zastosowanie znajdują przede wszystkim na większych przestrzeniach, takich jak duże ogrody, sady czy nawet mniejsze pola. Opryskiwacz sadowniczy spalinowy jest droższy niż modele ręczne czy akumulatorowe, jednak ich długa żywotność sprawia, że jest to najlepsza inwestycja.

Opryskiwacz akumulatorowy

Opryskiwacze akumulatorowe również dobrze sprawdzają się przy nieco większych powierzchniach. Pracują ciszej niż opryskiwacze spalinowe, a także są od nich wyraźnie lżejsze, dlatego korzystanie z nich jest bardzo komfortowe. Charakteryzują się nieco niższą wydajnością, zatem zdają egzamin przede wszystkim w ogrodach lub mniejszych sadach. Występują w różnych formach, m.in. plecakowej czy naramiennej. Ze względu na optymalną masę oraz cichą pracę opryskiwacz plecakowy akumulatorowy jest prawdopodobnie najbardziej komfortową wersją tego urządzenia.

Opryskiwacz ciśnieniowy

Opryskiwacz ogrodowy ciśnieniowy to urządzenie o znacznie mniejszej wydajności. Polecamy stosować je na mniejszych trawnikach lub grządkach upraw na ogródkach działkowych. Ciśnienie wytwarzane jest poprzez manualne pompowanie przy użyciu rączki. Pompowanie sprawia, że ciśnienie cieczy rośnie, a po otwarciu zaworu oprysk wydostaje się na zewnątrz. Ciśnieniowy opryskiwacz plecakowy z pewnością zadowoli każdego właściciela działki lub ogródka. Małe opryskiwacze pulsacyjny sprawdzają się przede wszystkim przy roślinach doniczkowych na tarasie lub balkonie.

Akcesoria

W naszej ofercie znajdują się również liczne akcesoria do opryskiwaczy, które poszerzają ich funkcjonalność i wydłużają żywotność. Należą do nich m.in. pompki, lance, uchwyty, dysze, spusty i uszczelki.