Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Opis produktu
Bardzo mocna i jednocześnie poręczna szlifierka kątowa z regulacją obrotów. Miedziane uzwojenie wirnika i stojana jest dwukrotnie izolowane elastycznym lakierem, który nie odpryskuje pod wpływem wysokiej temperatury, chroniac silnik przed uszkodzeniem.
Maszyna posiada system łagdonego rozruchu chroniący przekładnię zębatą. Ma tez wbudowaną funkcję utrzymywania stałej prędkości na niskich obrotach, dzieki czemu praca przy szlifowaniu stali nierdzewnej tarcza listkową jest wydajna i nie powoduje uszkodzenia maszyny.
Smukła obudowa zapewnia wygodny uchwyt nawet przy długotrwałej pracy dla bezpieczeństwa i wygody operatora,
Zapasowe szczotki są dołacvzone w komplecie a ich wymiana nie wymaga rozkręcenia całej maszyny, lecz jedynie zdjecie tylnej jej części (część obudowy w kolorze czarnym)
Przekładnia kątowa jest precyzyjnie spasowana i wykonano ją ze stali o twardosci 53-56 HRC oraz dysponuje wysokim momentem obrotowym
Regulacja obrotów w zakresie 3000 -120

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto