Szlifierki kątowe

Produkty 1-18 z 495

Strona
  1. BOSCH SZLIFIERKA KĄTOWA 125mm 900W GWS 9-125S + TARCZA MULTI WHEEL 0601396123
    BOSCH SZLIFIERKA KĄTOWA 125mm 900W GWS 9-125S + TARCZA MULTI WHEEL 0601396123
    Cena promocyjna Cena: 340,96 zł Regular Price 358,26 zł

Produkty 1-18 z 495

Strona

Szlifierka kątowa to narzędzie niezbędne w warsztacie każdego majsterkowicza. Dzięki temu, że służy do kilku czynności, tj. szlifowania, polerowania, przycinania oraz wycinania otworów, kątówka jest bodaj najbardziej uniwersalnym narzędziem, jakie można znaleźć w warsztatach.

Szlifierki kątowe w ofercie Emast.pl

Dzięki temu, że szlifierka znajdzie swoje zastosowanie w zasadzie w każdym domu i warsztacie, w naszej ofercie znajdziesz niezwykle szeroki wybór tych elektronarzędzi. Przygotowaliśmy szlifierki pochodzące od najbardziej cenionych producentów w branży elektronarzędzi. Wśród nich znajdziesz takie marki, jak Metabo, DeWalt, Parkside, Bosch czy Makita. W zależności od tego, jak wydajnego urządzenia potrzebujesz, możesz wybrać szlifierkę o określonej mocy. Każdy majsterkowicz z pewnością ceni inny sposób zasilania, w związku z  tym oprócz szlifierek elektrycznych w naszej ofercie znajdzie się nie jedna szlifierka kątowa na akumulator.

Wybierz moc szlifierki kątowej

Wyższa moc urządzenia daje oczywiście większe możliwości. Szlifierka kątowa o dużej mocy pozwoli Ci obrabiać twardsze materiały. Duża moc to również możliwość pracy z dużym obciążeniem i przez długi czas. Jeśli zatem wiesz, że Twoja szlifierka będzie intensywnie eksploatowana, wybierz narzędzie i wyższej mocy. W użytku domowym z powodzeniem poradzi sobie słabsze urządzenie o mocy kilkuset watów. Szlifierka do betonu powinna być znacznie mocniejsza i liczyć ponad 2000 watów.

Szlifierka kątowa akumulatorowa czy sieciowa?

Oferujemy szlifierki zasilane energią sieciową oraz wyposażone w akumulatory. Wybór uzależnij od tego, w jaki sposób zamierzasz użytkować swoje narzędzie. Szlifierka akumulatorowa nie posiada ograniczającego kabla, dlatego możesz pracować z jej użyciem również w ogrodzie lub w innych miejscach bez dostępu do prądu. Pamiętaj jednak o tym, że jeśli nie będziesz używał szlifierki przez dłuższy czas, akumulator może tracić swoje właściwości, dlatego w domu dobrym rozwiązaniem będzie szlifierka sieciowa. Elektronarzędzia na akumulator sprawdzają się np. w warsztatach, gdzie intensywne użytkowanie nie pozwala na zmniejszenie pojemności akumulatora.

Szlifierka z regulacją obrotów i inne przydatne funkcje

Szlifierki kątowe dostępne w naszej ofercie posiadają wiele funkcji, które usprawniają pracę. Szlifierka kątowa z regulacją obrotów gwarantuje większą kontrolę zarówno nad samym urządzeniem, jak i obrabianym materiałem. Ponadto w naszych narzędziach znajdziesz również inne funkcje, które podniosą komfort i efektywność pracy. Wśród nich m.in.:

  • systemy antywibracyjne niwelujące drgania, 
  • zabezpieczenia przed samodzielny rozruchem, 
  • ograniczniki prądu rozruchowego, 
  • dodatkowe elementy zabezpieczające.

Zapoznaj się z naszą oferta i wybierz szlifierkę, która jak najlepiej wpisze się w Twoje oczekiwania.