Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Rysiki / znaczniki

Produkty 1-18 z 84

Strona

Produkty 1-18 z 84

Strona

Do wielu prac remontowych, naprawczych czy nawet geodezyjnych oraz innych związanych z wykonywaniem pomiarów, potrzebujesz profesjonalnych narzędzi i akcesoriów. Jednym z najbardziej podstawowych jest sznurek treserki, który wykorzystasz do wyznaczania prostych kresek na ścianach czy posadzkach. Zazwyczaj sprzedawany jest w zestawie z kredą, a jeśli nie, to musisz dokupić do niego rysik traserski. Dzięki niemu wyniki swoich pomiarów od razu naniesiesz na powierzchnię.


W naszym sklepie znajdziesz szereg przydatnych akcesoriów do robienia pomiarów. Wśród nich są gotowe zestawy, na które składa się sznurek traserski z kredą, jak również pojedyncze produkty typu spray geodezyjny. Wybierz te, które są dla Ciebie najwygodniejsze w obsłudze i dopasowane do rodzaju mierzonej powierzchni. Mamy też wyspecjalizowane artykuły, takie jak rysik traserski do metalu – zostawi trwały, dobrze widoczny ślad.


Asortyment sklepu EMAST.pl


Zadbaliśmy o to, żeby nasz asortyment odpowiadał na potrzeby współczesnych specjalistów z branży budowlanej, geodezyjnej, ogrodniczej oraz wielu innych. Jeżeli potrzebujesz akcesoriów do robienia pomiarów przed przejściem do prac właściwych, wykorzystaj:

  • sznurek traserski,
  • rysik traserski,
  • spray geodezyjny,
  • kreda traserska,
  • rysik traserski do metalu,
  • sznurek traserski z kredą,
  • znaczniki cyfrowe,
  • znaczniki literowe.

Wybór produktów nie powinien być przypadkowy. Okazuje się, że produkty z jednej kategorii mogą się między sobą różnić chociażby sposobem obsługi. Jeżeli zależy Ci na intuicyjnym i wygodnym korzystaniu, wybierz sznurek traserski z przekładnią korby. Pozwala ona na szybkie rozwijanie i zwijanie bez ryzyka splątania czy zerwania. Zaletą sznurka traserskiego z kredą jest to, że na poliestrowo-nylonowej nawierzchni absorpcja kredy jest na wysokim poziomie, co znacznie oszczędza czas.


Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty. Bez względu na to, czy potrzebny Ci rysik traserski czy znaczniki cyfrowe i literowe znajdziesz je u nas i zamówisz wygodnie online z dostawą do domu.


Wybierz spray geodezyjny i rysiki online


Polecamy produkty z naszego asortymentu. Są to znaczniki cyfrowe, kredy traserskie oraz rysiki i sznurki. To wyroby znanych marek, takich jak Stanley czy Beta – znanych i cenionych przez profesjonalistów. Jeżeli chcesz zrobić u nas zakupy i zastanawiasz się, które z nich będą najlepsze dla Twoich potrzeb, to skonsultuj się z naszymi doradcami. Chętnie pomożemy w podjęciu decyzji.