Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Markery i ołówki budowlane, stolarskie, murarskie

Produkty 1-18 z 85

Strona

Produkty 1-18 z 85

Strona

To drobne akcesoria, jednak w wielu miejscach praca bez nich byłaby bardzo utrudniona, a może nawet niemożliwa. Bo w jaki sposób oznaczać miejsce cięcia, łączenia, odmierzone wartości i odległości, jeśli nie z użyciem markerów i ołówków stolarskich. Te z naszej oferty spełniają wszystkie, nawet wygórowane oczekiwania. Powstają z dobrych materiałów, są wydajne (wkład wystarcza na długo), a po zastosowaniu na wybranej powierzchni zostawiają trwały, dobrze widoczny ślad.


Markery w naszej ofercie


Naszym klientom proponujemy wysokiej jakości produkty, takie jak marker olejowy i marker permanentny. Doskonale sprawdzają się one w codziennej pracy zarówno w hali czy na magazynie, jak również na zewnątrz, np. na placu przeładunkowym czy na budowie. Precyzyjny marker wykorzystasz do znaczenia głębokich otworów, znakowania kartonów czy miejsc do wykonania cięć.  


Co świadczy o tym, że nasze produkty są dedykowane do profesjonalnego użytkowania?

  • Nadają się do pisania po powierzchniach tłustych, mokrych i brudnych.
  • Mają wytrzymałe akrylowe ostrza do powierzchni chropowatych.
  • Tusz schnie szybko, co chroni przed rozmazywaniem.
  • Mają doskonałą stabilizację i lepszą przyczepność.

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem oryginalnych markerów permanentnych, kolorowych i wodoodpornych. Są wśród nich produkty takich marek jak PICA, Vorel, Milwaukee, YATO, Stanley, Awtools czy Irwin.Wypróbuj wielofunkcyjne markery


Oprócz pojedynczych akcesoriów, takich jak marker olejowy czy ołówek kamieniarski, w ofercie są sprzęty wielofunkcyjne. Dobrym przykładem praktycznego produktu 2 w1 jest marker z końcówką typu dłuto marki Milwaukee. Wyposażenie go w zacisk do kasku pozwoli Ci na wygodne noszenie pisaka ze sobą, bez angażowania do tego rąk czy zapychania kieszeni.


Ołówki dla specjalistów


W naszej ofercie znajdziesz specjalistyczne ołówki przeznaczone do zastosowania przez fachowców z różnych branż. Wśród dostępnych produktów znajdziesz:

  • ołówek stolarski,
  • ołówek murarski,
  • ołówek kamieniarski.

Jak same nazwy wskazują, nadają się one do pisania po różnych powierzchniach – kamieniu, drewnie, betonie. Ołówki mają różne grubości rysików, a do konkretnych modeli dopasujesz też temperówki. Kupuj solo lub w zestawie.


Oprócz tego, że w naszej ofercie są markery i ołówki, proponujemy też wygodne w użytkowaniu i dobrze widoczne na każdej powierzchni kredy traserskie z barwnikami. Zapoznaj się z całym asortymentem emast.pl i zrób zakupy – tanio, szybko oraz wygodnie.