Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Poziomnice (poziomice) laserowe, elektroniczne, ręczne

Produkty 1-18 z 374

Strona

Produkty 1-18 z 374

Strona

Prace budowlane, stolarskie czy domowe wymagają użycia narzędzi, które ułatwią wiele czynności podczas przeprowadzania remontu czy drobnej przeróbki. Jednym z najpopularniejszych przyrządów jest poziomnica (poziomica), która wskazuje idealny pion i poziom na ścianie – umożliwia to np. bezproblemowe i równe zawieszenie półki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą profesjonalnych poziomic w sklepie Emast.

Poziomnice – szeroki wybór produktów

Nasz sklep oferuje szeroki wybór poziomnic, które spełnią oczekiwania każdego klienta. Mamy na uwadze fakt, jak ważne podczas prac budowlanych jest utrzymanie odpowiedniego poziomu. W ofercie sklepu znajdziesz poziomice przystosowane do każdych warunków takie jak, m.in. poziomice laserowe, elektroniczne, stalowe, wodne, magnetyczne oraz profesjonalne łaty budowlane i tynkarskie. W asortymencie Emast znajdują się poziomnice o wielu długościach, np. 0,8 m, 1 m, 2 m, 3 m, 15 m czy 20 m.

Poziomnice laserowe – precyzja w nowoczesnym wydaniu

Poziomica laserowa to urządzenie, które przystosowane jest do pracy zarówno w zamkniętych pomieszczeniach, jak i na otwartym terenie. Wykorzystywana jest ona najczęściej podczas domowych prac remontowych i budowlanych takich jak, np. kładzenie płytek, ustawianie mebli, pralek czy zawieszanie obrazów. Powstający laser gwarantuje najwyższą precyzję i umożliwia wyznaczenie idealnego poziomu. Urządzenia laserowe w sklepie Emast posiadają funkcje wyświetlania punktu, linii ciągłej lub równocześnie linii pionowej i poziomej, które przecinają się pod kątem prostym.

Poziomnice elektroniczne – wysoki komfort pracy

Poziomica elektroniczna to narzędzie, które zostało zaprojektowane pod kątem jakości i komfortu pracy. Urządzenia w naszym sklepie zapewniają precyzyjne wyznaczanie linii pionowych i poziomych, a wszystkie parametry odczytywane są na dużym i podświetlanym ekranie LCD, który zapewnia łatwy i szybki odczyt pomiarów. Poziomnice elektroniczne w sklepie Emast posiadają również funkcje zachowywania wyniku pomiaru oraz dźwiękową sygnalizację w chwili osiągnięcia zamierzonych parametrów.

Poziomnice specjalistyczne – wodne, tynkarskie i budowlane

W naszym sklepie zaopatrzysz się również w specjalistyczne poziomice, które przydają się w wielu nietypowych sytuacjach. Poziomice wodne ułatwiają wypoziomowanie oddalonych od siebie przedmiotów takich jak np. parapety. Urządzenia te posiadają czytelną, milimetrową podziałkę i gwarantują bardzo precyzyjny pomiar. Łatwy budowlane i tynkarskie z kolei to profesjonalne poziomice, które służą do wyrównywania powierzchni budowlanych – z jej pomocą w łatwy sposób rozprowadzana jest np. gładź na ścianie.