Niwelatory laserowe, optyczne, liniowe

Produkty 1-18 z 216

Strona

Produkty 1-18 z 216

Strona

Prace budowlane i ogrodowe wymagają niejednokrotnie precyzyjnego określenia wysokości terenu i znajdujących się tam przedmiotów. Niwelator laserowy to urządzenie, które wyznacza różnicę wysokości wybranych punktów pomiarowych oraz określa pion i poziom badanego terenu. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą profesjonalnych niwelatorów laserowych i optycznych, które przeznaczone są zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów.

Profesjonalne niwelatory laserowe i optyczne w sklepie Emast

W sklepie Emast znajdują się jakościowe sprzęty przystosowane do pracy w każdych warunkach. Oferujemy urządzenia pochodzące od znanych producentów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w produkcji jakościowych narzędzi i elektronarzędzi. W ofercie sklepu znajdują się niwelatory laserowe i optyczne takich firm jak, m.in.:

  • Bosch,
  • Makita,
  • Dewalt,
  • Awtools,
  • Stanley,
  • Yato,
  • Leica,
  • Nivel System,
  • Sola.

Niwelator laserowy – nowoczesny zamiennik poziomicy

Niwelatory laserowe to nowoczesne urządzenia, które z powodzeniem zastępują tradycyjne poziomice. Przyrząd ten umożliwia wyznaczyć proste odcinki, które są idealnie ustawione w pionie i poziomie. Niwelatory w sklepie Emast charakteryzują się dużą dokładnością (nawet do 0,3 mm/m) oraz trybem impulsowym wiązki lasera, który umożliwia pracę z detektorem zwiększającym zasięg lasera m.in. do 50 m i gwarantującym efektywną pracę nawet przy silnym oświetleniu.

Niwelator optyczny – najwyższa precyzja pracy

Niwelator optyczny to rodzaj lasera krzyżowego, który umożliwia wyznaczanie różnic wysokości z najwyższą precyzją. Urządzenia z oferty Emast posiadają nowoczesny układ optyczny, który umożliwia wielokrotne przybliżanie obrazu (nawet 26-krotne) oraz pracę w trudnych warunkach pogodowych. Przyrządy optyczne zapewniają dokładność pomiarowania do 1,6 mm/70 m na dużych odległościach. Niwelatory optyczne w asortymencie Emast wyposażone są w specjalne celowniki oraz duże przyciski ogniskowania, które ułatwiają celowanie. Do zwiększenia komfortu pracy urządzenia posiadają pryzmaty pentagonalne do łatwiejszego odczytu libelli, obiektywy o dużej jasności, które zapewniają ostre widzenie punktu oraz łatwe ustawianie kąta przy pomocy sprzęgła poślizgowego.