Szlifierki taśmowe

Produkty 1-18 z 41

Strona
 1. SCHEPPACH SZLIFIERKA TAŚMOWO-TARCZOWA SCH4903302901
  SCHEPPACH SZLIFIERKA TAŚMOWO-TARCZOWA SCH4903302901
  Cena promocyjna Cena: 796,92 zł Regular Price 914,81 zł
 2. NORTON PNEUMATYCZNA SZLIFIERKA TAŚMOWA 10 x 330mm ZESTAW 78072707299
  NORTON PNEUMATYCZNA SZLIFIERKA TAŚMOWA 10 x 330mm ZESTAW 78072707299
  Cena promocyjna Cena: 690,03 zł Regular Price 1 143,05 zł

Produkty 1-18 z 41

Strona

Szlifierka taśmowa to narzędzie niezbędne w każdym warsztacie stolarskim, a także bardzo pomocne w wielu innych miejscach pracy oraz przydomowych, amatorskich warsztatach. Wykorzystuje się ją w celu osiągnięcia najwyższej precyzji pracy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szlifierek taśmowych w sklepie Emast.pl.

Szlifierka taśmowa – zastosowanie

Szlifierka taśmowa do drewna to narzędzie niezbędne do osiągnięcia najwyższej precyzji podczas szlifowania dużych powierzchni płaskich, takich jak np. blaty stołowe czy kuchenne, boazerie, podłogi, elementy okleinowane czy elementy z litego drewna. Zaawansowane szlifierki taśmowe do drewna umożliwiają także precyzyjną obróbkę mniejszych detali, można wykorzystywać je też do pracy z kołem kontaktowym.

Szlifierki taśmowe w ofercie Emast.pl

W naszym sklepie znajdziesz szlifierki taśmowe takich marek, jak Ryobi, Yato, Makita, Milwaukee czy Metabo. Są to producenci, którzy cieszą się bardzo dobrą opinią wśród konsumentów, a to dlatego, że ich elektronarzędzia charakteryzują się wydajnością, jakością i trwałością. Dostępne w naszej ofercie szlifierki taśmowe to gwarancja:

 • wysokiej wydajności – wysoka prędkość przesuwu taśmy pozwala wyraźnie skrócić czas pracy, a możliwość jej regulacji osiągać wysoką precyzję;
 • wysokiej precyzji pracy – przesuw taśmy po idealnie prostej linii umożliwia osiąganie bardzo wysokiej precyzji pracy;
 • komfortu pracy – w naszej ofercie znajdziesz szlifierki taśmowe z systemem odsypywania pyłu, dzięki któremu łatwiej zachować czystość w miejscu pracy, zawierają także worki na pył, gromadzące go w jednym miejscu i ułatwiające jego usuwanie;
 • bezpieczeństwa pracy – wybrane szlifierki zawierają systemy zabezpieczeń, m.in. przed zsunięciem się taśmy z urządzenia.

Szlifierki taśmowe pneumatyczne w ofercie sklepu Emast

Szlifierka taśmowa pneumatyczna to narzędzie, które należy podłączyć do kompresora celem napędzania mechanizmu roboczego sprężonym powietrzem. Narzędzia pneumatyczne charakteryzują się wysoką wydajnością, dzięki której sprostają pracy w warunkach profesjonalnych. Ponadto są bardziej trwałe niż narzędzia elektryczne, a także bardziej ekonomiczne w użytkowaniu. W związku z tym stanowią opłacalną inwestycję dla osób lub firm, które szukają szlifierki do stałej, intensywnej pracy.

Pilniki taśmowe

Pilnik taśmowy charakteryzuje się wąskim pasem szlifującym, dzięki czemu może posłużyć jako szlifierka taśmowa do rur, elementów ogrodzenia, krawędzi blatów czy mniejszych elementów.