Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Szlifierki szczotkowe i satyniarki

Produkty 7

Produkty 7

Szlifierki szczotkowe i satyniarki to specjalistyczne elektronarzędzia, które zostały zaprojektowane z myślą o profesjonalnej obróbce drewna, metali czy tworzyw sztucznych. Są niezbędne do nadawania ostatecznej formy powierzchni detali wykonanych z tych materiałów. W sklepie Emast.pl dostępne są satyniarki i szlifierki szczotkowe o różnych parametrach, dzięki którym znajdziesz narzędzie odpowiednio przystosowane do specyfiki swojej pracy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą satyniarek i szlifierek szczotkowych w sklepie Emast.pl.

Satyniarka – do czego służy?

Satyniarka to elektronarzędzie, które zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o profesjonalnej obróbce drewna, metali i tworzyw sztucznych. Dzięki jej specyfice można wykonać na powierzchni takie prace, jak:

 • polerowanie, 
 • szlifowanie, 
 • satynowanie, 
 • matowienie, 
 • szczotkowanie, 
 • nadawanie szlifu, 
 • okrawanie.

Satyniarka do drewna czy szlifierka szczotkowa wykorzystywane są w celu nadawania powierzchniom efektu postarzenia. Ten sam efekt daje również satyniarka do metalu, dzięki czemu można z jej pomocą realizować bardzo zróżnicowane projekty o zaawansowanym designie. Szlifierki szczotkowe wykorzystywane są do obróbki powierzchni zarówno półproduktów, przeznaczonych do dalszego montażu, jak również gotowych elementów, np. drzwi czy frontów.

Szlifierki szczotkowe w ofercie Emast.pl

W ofercie sklepu Emast.pl odstępne są wyłącznie solidne i wydajne elektronarzędzia, które pochodzą od cenionych i sprawdzonych producentów, cieszących się uznaniem i dobrymi opiniami wśród użytkowników swoich produktów. Dlatego znajdziesz u nas szlifierki rolkowe i szczotkowe takich marek, jak Bosch, Makita, Metabo czy Flex.

Dostępne u nas narzędzia zdają egzamin w wymagających warunkach pracy, przy realizowaniu zróżnicowanych projektów. Charakteryzują się różnymi parametrami, dzięki czemu łatwo dobrać szlifierki szczotkowe i satyniarki odpowiednie do specyfiki swojej pracy – czy to do użytku profesjonalnego, czy do warsztatu majsterkowicza-hobbysty.

Cechy satyniarek i szlifierek szczotkowych od Emast.pl

Nasze narzędzia posiadają zaawansowane funkcje, usprawniające pracę. Należą do nich m.in.:

 • możliwość regulacji prędkości obrotowej, 
 • powolny rozruch, 
 • zabezpieczenia przeciążeniowe, 
 • kontrola temperatury, 
 • możliwość stabilizacji prędkości obrotowej.

Ponadto wszystkie narzędzia są ergonomiczne, dzięki podnoszą komfort i bezpieczeństwo pracy – posiadają między innymi łatwość wymiany nasadek. Do bezpieczeństwa przyczyniają się również elementy zabezpieczające, m.in. takie, jak osłony.