Wózki / stojaki do węży

Produkty 1-18 z 39

Strona
 1. DSC_0562-MAG-80129
  RAMP BĘBEN PRZEP.NA KOŁ. 60mb1/2 RT6400
  Cena promocyjna 105,92 zł Regular Price 116,56 zł
 2. gl3701-30062
  BRADAS BĘBEN NA WĄŻ ODRODOWY, NA KOŁACH 45mb 1/2" GL3701 GL3701
  Cena promocyjna 52,29 zł Regular Price 53,04 zł

Produkty 1-18 z 39

Strona

Koniec z ciągnącymi się po trawniku, poskręcanymi i powyginanymi wężami ogrodowymi. W ofercie sklepu Emast.pl znajdziesz szereg stojaków i wózków na węże ogrodowe, dzięki którym korzystanie ze szlauchów oraz przechowywanie ich przestaną być niewygodne i irytujące.

Dlaczego jest Ci potrzebny stojak do węża ogrodowego?

Im większy posiadasz ogród, tym dłuższego węża ogrodowego potrzebujesz, by go skutecznie nawodnić. Rozwinięty na trawniku lub podjeździe wąż stwarza niebezpieczeństwo, a jeśli najedziesz na niego przy okazji koszenia trawy, narazisz się na dodatkowe straty. Bęben na wąż ogrodowy to gwarancja tego, że:

 • bez problemu przechowasz wąż ogrodowy w jednym miejscu, zachowując porządek w ogrodzie lub garażu;
 • rozwiniesz tyle szlaucha, ile potrzebujesz, by sięgnąć do wybranego zakamarka ogrodu;
 • wąż ogrodowy na bębnie ogrodowy pozostanie prosty i nie poskręcany, co znacznie ułatwi korzystanie z niego i wydłuży jego żywotność.

Wózek na wąż ogrodowy – gwarancja mobilności

Wózek do węża ogrodowego to nic innego jak bęben na wąż wyposażony w kółka. Oferujemy wózki, które posiadają odpowiednio duże kółka, dzięki którym bez problemu będziesz przemieszczać się po swoim ogrodzie. Wózek do węża ogrodowego wyposażony w takie kółka pokona takie przeszkody, jak nierówna nawierzchnia, kostka czy nawet krawężniki w Twoim ogrodzie. Wózki posiadają także ergonomiczne uchwyty, dzięki którym możesz łatwo je przenosić.

Stojak na wąż ogrodowy z pełnym wyposażeniem

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko bębny, wózki i stojaki do węża ogrodowego, ale również pełne zestawy. W ich skład wchodzą oczywiście bębny na wózkach i stojakach, a prócz nich również:

 • węże ogrodowe o różnych długościach, 
 • szybkozłączki, 
 • szybkozłączki ze stopem, 
 • przyłącza do kranów, 
 • końcówki do zraszania.

Bęben na wąż ogrodowy – jakość i praktyczne rozwiązania

Dostępne w naszej ofercie bębny do węży ogrodowych wykonane są z wytrzymałych tworzyw sztucznych oraz aluminium, dzięki temu ich trwałość idzie w parze z niską wagą. Z naszej oferty możesz wybrać bębny na wąż z wygodną korbą do zwijania czy obrotowym przyłączem, które zapobiega skręcaniu się węża przy rozwijaniu. Wszystkie modele charakteryzują się wysoką ergonomią – uchwyty, rączki i stabilne podstawy bardzo ułatwiają użytkowanie i przechowywanie.