Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Wózki / stojaki do węży ogrodowych

Produkty 1-18 z 57

Strona

Produkty 1-18 z 57

Strona

Koniec z ciągnącymi się po trawniku, poskręcanymi i powyginanymi wężami ogrodowymi. W ofercie sklepu Emast.pl znajdziesz szereg stojaków i wózków na węże ogrodowe, dzięki którym korzystanie ze szlauchów oraz przechowywanie ich przestaną być niewygodne i irytujące.

Dlaczego jest Ci potrzebny stojak do węża ogrodowego?

Im większy posiadasz ogród, tym dłuższego węża ogrodowego potrzebujesz, by go skutecznie nawodnić. Rozwinięty na trawniku lub podjeździe wąż stwarza niebezpieczeństwo, a jeśli najedziesz na niego przy okazji koszenia trawy, narazisz się na dodatkowe straty. Bęben na wąż ogrodowy to gwarancja tego, że:

  • bez problemu przechowasz wąż ogrodowy w jednym miejscu, zachowując porządek w ogrodzie lub garażu;
  • rozwiniesz tyle szlaucha, ile potrzebujesz, by sięgnąć do wybranego zakamarka ogrodu;
  • wąż ogrodowy na bębnie ogrodowy pozostanie prosty i nie poskręcany, co znacznie ułatwi korzystanie z niego i wydłuży jego żywotność.

Wózek na wąż ogrodowy – gwarancja mobilności

Wózek do węża ogrodowego to nic innego jak bęben na wąż wyposażony w kółka. Oferujemy wózki, które posiadają odpowiednio duże kółka, dzięki którym bez problemu będziesz przemieszczać się po swoim ogrodzie. Wózek do węża ogrodowego wyposażony w takie kółka pokona takie przeszkody, jak nierówna nawierzchnia, kostka czy nawet krawężniki w Twoim ogrodzie. Wózki posiadają także ergonomiczne uchwyty, dzięki którym możesz łatwo je przenosić.

Stojak na wąż ogrodowy z pełnym wyposażeniem

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko bębny, wózki i stojaki do węża ogrodowego, ale również pełne zestawy. W ich skład wchodzą oczywiście bębny na wózkach i stojakach, a prócz nich również:

  • węże ogrodowe o różnych długościach, 
  • szybkozłączki, 
  • szybkozłączki ze stopem, 
  • przyłącza do kranów, 
  • końcówki do zraszania.

Bęben na wąż ogrodowy – jakość i praktyczne rozwiązania

Dostępne w naszej ofercie bębny do węży ogrodowych wykonane są z wytrzymałych tworzyw sztucznych oraz aluminium, dzięki temu ich trwałość idzie w parze z niską wagą. Z naszej oferty możesz wybrać bębny na wąż z wygodną korbą do zwijania czy obrotowym przyłączem, które zapobiega skręcaniu się węża przy rozwijaniu. Wszystkie modele charakteryzują się wysoką ergonomią – uchwyty, rączki i stabilne podstawy bardzo ułatwiają użytkowanie i przechowywanie.