Węże ogrodowe

Produkty 1-18 z 336

Strona

Produkty 1-18 z 336

Strona

Wąż ogrodowy ma bardzo szerokie zastosowanie – podlejesz nim rośliny, spłuczesz podjazd, wyczyścisz meble ogrodowe, a nawet rozprowadzisz środki chemiczne. W ofercie sklepu Emast.pl znajdziesz wężę ogrodowe o różnych parametrach oraz o innym przeznaczeniu. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz węże do nawadniania, które najlepiej spełnią Twoje oczekiwania.

Węże do wody – wybierz odpowiednią średnicę

W naszej ofercie znajdziesz węże ogrodowe o zróżnicowanych średnicach. Pamiętaj, że im większa średnica, tym większe ciśnienie wody uzyskasz. Jednak musisz wziąć pod uwagę również to, że im wąż do podlewania jest dłuższy, tym niższe ciśnienie otrzymasz przy wylocie. W małych ogrodach w zupełności sprawdzi się szlauf ogrodowy o średnicy ½ cala. Im dłuższego węża potrzebujesz, by sięgnąć w najdalszy zakamarek ogrodu, tym większą średnicę powinien mieć Twój wąż do wody.

Wąż ogrodowy rozciągliwy – idealny do podlewania

Wąż rozciągliwy charakteryzuje się tym, że pod wpływem ciśnienia wody znacznie zwiększa swoją długość nawet kilkukrotnie, a po zakręceniu wody wraca do swojej pierwotnej długości. Dzięki temu wąż ogrodowy elastyczny zajmuje mniej miejsca i jest łatwy w przechowywaniu. Dostępne u nas modele są wykonane z wysokiej jakości włókna syntetycznego, które gwarantuje maksymalną elastyczność oraz odporność na uszkodzenia. Bardzo ważną zaletą węży rozciągliwych jest to, że nie skręcają się i nie załamują.

Wężę ogrodowe – co jeszcze zawiera nasze oferta

Wężę ogrodowe – co jeszcze zawiera nasze oferta W ofercie Emast.pl węże ogrodowe występują w bardzo wielu rodzajach. Dlatego niezależnie od swoich potrzeb, znajdziesz u nas asortyment, który spełni Twoje oczekiwania. Jakie inne węże możemy zaoferować?

  • Wąż do wody bezciśnieniowy – przeznaczone są do tłoczenia wody, delikatnych środków chemicznych lub nawet płynnych produktów spożywczych.
  • Wąż zraszający – służy do zraszania ogrodu. Na całej długości znajdują się otwory, przez które wydostaje się będąca pod ciśnieniem woda.
  • Węże spiralne – łatwe w przechowywaniu, doskonale zdają egzamin w mniejszych ogrodach lub na tarasach przy podlewaniu roślin doniczkowych.

W sklepie Emast znajdziesz węże do nawadniania wysokiej jakości, posiadają kilka warstw, dzięki którym gwarantują szczelność oraz zapewniają odpowiednie ciśnienie wody. Oferujemy węże wyposażone w osprzęt do spryskiwania i podłączania do źródła wody, a także stojaki i bębny.