Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Szczypce / kombinerki izolowane

Produkty 1-18 z 44

Strona

Produkty 1-18 z 44

Strona

Elektrycy pracujący na instalacjach pod napięciem muszą szczególnie zadbać o swoje bezpieczeństwo i niwelować ryzyko zostania porażonym przez prąd elektryczny. Dlatego ich torba z narzędziami obowiązkowo musi być wyposażona w izolowane szczypce, dzięki którym w razie dotknięcia zamkniętego obwodu elektrycznego monterzy lub serwisanci instalacji elektrycznych pozostaną bezpieczni. Szczypce izolowane dla elektryka w różnych wariantach znajdziesz w ofercie sklepu Emast. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.


Szczypce boczne dla elektryka w ofercie sklepu z narzędziami Emast.pl

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór szczypiec, które są niezbędne do wykonywania skutecznej i bezpiecznej pracy elektryka z przewodami oraz instalacjami elektrycznymi. Niezależnie od rodzaju szczypiec każde z nich posiadają izolowane uchwyty, które pokryte są tworzywami sztucznymi (np. PCV), zabezpieczającymi przed porażeniem prądem.

Dostępne u nas szczypce dla elektryka chronią przed prądem o napięciu do 1000 V, co sprawia, że mogą być wykorzystywane w zasadzie do wszystkich prac na przewodach pod napięciem. Pomimo, że w większości sieci elektrycznych płynie prąd o napięciu 230 V, to ponad czterokrotne przewyższenie izolacyjności, sprawia, że kombinerki elektryka dają wysokie poczucie bezpieczeństwa.


Antypoślizgowe uchwyty

Izolacja z tworzyw sztucznych gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo w kontakcie z przewodami pod napięciem, ale też poprawia chwytność i zapobiega wyślizgnięciu się narzędzia z dłoni w czasie pracy, co w przypadku serwisowania instalacji pod napięciem ma niebagatelne znaczenie.


Szczypce elektryka – co znajdziesz w naszej ofercie?

Dzięki naszej szerokiej ofercie wyposażysz swoją torbę z narzędziami we wszystkie niezbędne szczypce i kombinerki dla elektryka.

  • Kombinerki izolowane – czyli szczypce uniwersalne, które wykorzystuje się w dziesiątkach zróżnicowanych prac. Kombinerki izolowane warto wybrać nie tylko do pracy elektryka. Ze względu na swoją uniwersalność powinny znaleźć się w każdym, nawet domowym warsztacie, a izolacja pozwoli wykorzystać je także do drobnych prac przy instalacjach elektrycznych.

  • Szczypce boczne – są niezbędne do przecinania drutów i przewodów.

  • Szczypce wydłużone wygięte – przeznaczone do prac w trudnodostępnych miejscach, gdzie nie sposób dostać się innym rodzajem szczypiec.

  • Szczypce wydłużone proste – służą do przytrzymywania materiałów, ściskania, zaciskania i zagniatania ich na płasko.

  • Szczypce dla elektryka do zaciskania izolowanych końcówek – wypierają połączenia lutowane ze względu na możliwość przesyłu prądu o lepszych parametrach.

Wszystkie szczypce dla elektryka pochodzą od cenionych producentów i spełniają niezbędne normy bezpieczeństwa. W naszej ofercie dostępne są także zestawy, zawierające kilka niezbędnych rodzajów szczypiec w pracy elektryka.