Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Wkrętarki akumulatorowe – ranking

RedakcjaJul 5, 2022 9:39:00 AM


Odkurzacze przemysłowe to specjalistyczne urządzenia czyszczące, których przeznaczeniem jest zapewnienie odpowiednio higienicznych warunków pracy. Bardziej zaawansowane urządzenia mogą być przeznaczone także do usuwania niebezpiecznych zanieczyszczeń, takich jak chemikalia, rakotwórcze pyły czy gorące popioły. Aby odkurzacz przemysłowy odpowiednio mógł spełniać swoją funkcję, niezbędne jest dobranie urządzenia, którego parametry techniczne oraz możliwości odpowiadają specyfice zabrudzeń generowanych w czasie pracy. Nasz ranking odkurzaczy przemysłowych pozwoli Ci lepiej zrozumieć funkcjonalność tych urządzeń i wybrać optymalne rozwiązanie.Ranking wkrętarek akumulatorowych

Indeks handlowy: DCD796P2-QW
Cena: ok. 1400 zł

Indeks handlowy: MET601036900+MT
Cena: ok. 560 zł

Indeks handlowy: FMC600D2-QW
Cena: ok. 540 zł

Indeks handlowy: MDDF453Z
Cena: ok. 300 złKiedy warto zdecydować się na wkrętarkę akumulatorową?

Wkrętarki akumulatorowe i w ogóle elektronarzędzia napędzane silnikiem elektrycznym na akumulator, to optymalne rozwiązanie dla osób, które potrzebują nieograniczonej mobilności w pracy. Jeżeli przychodzi CI pracować w warunkach, w których nie ma dostępu do gniazdka elektrycznego, urządzenia akumulatorowe są najkorzystniejszym rozwiązaniem. Wkrętarki akumulatorowe okażą się nieodzowne w pracy w ogrodzie wokół domu, na działce, a także w warsztatach, których może być potrzebna na różnych stanowiskach.


Jakie napięcie akumulatora okaże się najlepsze?

Bardzo ważnym parametrem wkrętarek akumulatorowych, który wpływa na ich wydajność, jest napięcie akumulatora. Wpływa bezpośrednio na to, jakie osiągi zagwarantuje Twoje urządzenie. Najlepsze wkrętarki akumulatorowe to jednak wcale nie te modele, które są wyposażone w akumulatory o wysokim napięciu – dobór optymalnego rozwiązania zależy bowiem od jego przeznaczenia.

  • Wkrętarki akumulatorowe 6V i mniej – oferują dość niską wydajność, która jednak sprawdza się przy lżejszych pracach z miękkimi materiałami, np. podczas skręcania mebli w domu. Akumulator o niskim napięciu daje też możliwość osiągnięcia kompaktowych rozmiarów wkrętarki. Dlatego okazują się one bardzo pomocne przy dokręcaniu w trudnodostępnych miejscach.
  • Wkrętarki akumulatorowe 12V i zbliżone – bardzo popularne rozwiązania, które stanowią korzystny kompromis pomiędzy wydajnością, a kompaktowymi rozmiarami. W zupełności dobrze zdają egzamin w pracach domowych i w wielu pracach warsztatowych.
  • Wkrętarki akumulatorowe 18V i więcej – oferują wysoką wydajność, która umożliwia wkręcanie wkrętów i śrub nawet w twarde materiały. Wysoki moment obrotowy i duża ilość obrotów na minutę pozwalają efektywnie wykonywać nawet najtrudniejsze montaże. Urządzenia te zwykle są trwałe i gwarantują długą żywotność. Są to polecane wkrętarki akumulatorowe do profesjonalnych zastosowań.

Znajdź najlepszą wkrętarkę akumulatorową w wybranym przedziale cenowym

Planujesz przeznaczyć na narzędzie określony budżet? Nasz ranking wkrętarek akumulatorowych pozwoli Ci jak najkorzystniej zagospodarować swoje pieniądze. W rankingu znajdziesz wiele urządzeń w zbliżonych cenach, a szczegółowa specyfikacja pozwoli Ci porównać ich potencjał i wybrać najlepsze rozwiązanie.