Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Kosiarki spalinowe – ranking

RedakcjaJun 3, 2022 10:26:00 AM

Idealnie przystrzyżony trawnik to wizytówka Twojej posesji. Warto jednak wiedzieć, jak pielęgnować go nie tylko skutecznie, ale też wydajnie i ekonomicznie. Właśnie dlatego dobrze jest wyposażyć się w odpowiednią kosiarkę – taką, której parametry techniczne i wydajność będą jak najlepiej odpowiadały wymaganiom, jakie postawi przed nią Twój trawnik.

Zapoznaj się z naszym rankingiem kosiarek spalinowych, który pomoże Ci wybrać optymalne urządzenie. Ranking najlepszych kosiarek spalinowych pozwoli Ci podjąć świadomą decyzję o zakupie – nie kupisz zbyt mało wydajnej kosiarki ani nie wydasz dużej kwoty na silne urządzenie, którego potencjału nie wykorzystasz w pełni w swoim ogrodzie.


Ranking kosiarek spalinowychIndeks handlowy: PLM4628N
Cena: ok. 2100 zł


Indeks handlowy: AW70080
Cena: ok. 2000 zł


Indeks handlowy: AW70078
Cena: ok. 1800 zł


Indeks handlowy: MPLM4120N
Cena: ok. 1700 zł


Indeks handlowy: LS50-196-HS-NG
Cena: ok. 1500 złRanking kosiarek spalinowych do 1000 złIndeks handlowy: LP50-146-SD-NG
Cena: ok. 900 zł


Indeks handlowy: LP40-79-PL-SB
Cena: ok. 760 złRanking kosiarek spalinowych do 1500 złIndeks handlowy: AW70076
Cena: ok. 1550 zł


Indeks handlowy: LS50-146-HS-NG
Cena: ok. 1400 zł


Indeks handlowy: LS42-300BS-JR
Cena: ok. 1300 zł


Indeks handlowy: LP50-173-HS-NG
Cena: ok. 1300 zł


Indeks handlowy: LP42-450E
Cena: ok. 1300 złZalety kosiarek spalinowych

Kosiarki spalinowe są o wiele mocniejsze i wydajniejsze od modeli napędzanych silnikiem elektrycznym. Spełniają zatem oczekiwania osób, które potrzebują urządzenia radzącego sobie z bardziej wymagającymi zadaniami. Najlepsza kosiarka spalinowa to rozwiązanie, dzięki któremu bez większego wysiłku skosisz trawnik o dużej powierzchni i nierównym terenie, na którym nie brakuje różnych niedoskonałości i pułapek, takich jak kłącza lub fragmenty krzewów i gałęzi.

Ponadto kosiarka spalinowa w żaden sposób nie ogranicza Twojej mobilności. Kosząc trawę, nie musisz martwić się ciągnący się za Tobą kabel, a ponadto możesz zabrać ją na działkę czy inną posesję.

Jaką moc silnika powinna mieć polecana dla Ciebie kosiarka spalinowa?

Tutaj zasada jest prosta – im większą moc będzie miał silnik Twojej kosiarki, tym szybciej i skuteczniej skosi trawnik. Jednak przy wyborze nie zawsze warto kierować się zasadą „im więcej, tym lepiej”. Wszystko zależy bowiem od Twoich potrzeb – najmocniejsze kosiarki, z silnikami o mocy przekraczającej 2200W, zostały stworzone z myślą o pracy na trudnym, nierównym terenie. Jeśli zatem trawnik w Twoim ogrodzie jest idealnie równy, a jego powierzchnia nie należy do największych, nie ma sensu przepłacać za byt mocny sprzęt, ponieważ w zupełności dobrze da sobie radę mniej wydajna i tańsza kosiarka.

Kosiarka spalinowa z napędem czy bez?

Nasz ranking kosiarek spalinowych obejmuje urządzenia z własnym napędem oraz bez napędu. Napęd jest niewątpliwie przydatną funkcją, która znacznie ułatwia koszenie trawy na nierównym terenie, a także wymaga od Ciebie znacznie mniejszego wysiłku, jaki wkładasz w pracę.

Ale czy na pewno potrzebujesz sprzętu z napędem? Pamiętaj, że kosiarki spalinowe z tą funkcją mogą sprawiać więcej problemów przy manewrowaniu, co okaże się szczególnie uciążliwe na trawnikach z dużą liczbą drzewek, krzewów czy innych przeszkód. Nasz ranking kosiarek spalinowych na pewno rozwieje Twoje wątpliwości.

Jaka kosiarka do konkretnej kwoty okaże się najlepsza?

Masz przeznaczony konkretny budżet na swój ogrodowy sprzęt? Pomożemy znaleźć Ci najlepsze rozwiązanie, które zmieści się w przewidzianej kwocie. Ranking kosiarek spalinowych do 1500 zł lub ranking kosiarek spalinowych do 1000 zł pomoże Ci jak najlepiej spożytkować pieniądze.