Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Ranking kosiarek samojezdnych 2023

RedakcjaMar 14, 2023 11:08:00 AM

Chcesz, żeby automatyczny robot nieustannie dbał o perfekcyjny wygląd Twojego trawnika? Szukasz modelu, który idealnie sprawdzi się w warunkach, jakie panują na Twojej posesji? Przygotowany przez nas ranking kosiarek samojezdnych pomoże Ci wybrać robota, dzięki któremu Twój trawnik będzie prezentował się wręcz idealnie. Zapoznaj się z najlepszymi urządzeniami z tej kategorii i wybierz jak najkorzystniej.

Kosiarki samojezdne – ranking urządzeń najwyższej klasy

Wśród właścicieli posesji, którym zależy na tym, żeby trawnik, czyli wizytówka ogrodu, prezentował się nienagannie, coraz większym zainteresowaniem cieszą się kosiarki samojezdne. Ranking przygotowany przez sklep Emast.pl zestawia modele, na które szczególnie warto zwrócić uwagę przy wyborze, a to ze względu na ich jakość, wydajność i parametry techniczne, które są w stanie zagwarantować jak najlepsze efekty w postaci idealnie przystrzyżonego trawnika.

Na jakie parametry zwrócić uwagę przy wyborze kosiarek samojezdnych?

Wiele parametrów technicznych decyduje o tym, na jakich trawnikach dobrze spisze się wybrana kosiarka samojezdna. Ranking dokładnie opisuje specyfikację techniczną poszczególnych urządzeń. Przy wyborze warto zwrócić uwagę przede wszystkim na:

  • zalecaną dla danej kosiarki powierzchnię trawnika;

  • szerokość koszenia;

  • możliwość oraz zakres regulacji wysokości;

  • dostępność harmonogramów pracy;

  • czas ładowania;

  • czas pracy na jednym ładowaniu;

  • poziom hałasu;

  • możliwość sterowania za pomocą aplikacji mobilnej przez Wi-Fi;

  • zastosowanie zabezpieczenia.

Optymalnym wyborem wcale nie musi okazać się kosiarka samojezdna o najwyższych parametrach. Warto dobrze zapoznać się z modelami przedstawionymi i opisanymi w rankingu kosiarek samojezdnych, aby wybrać urządzenie dostosowane do warunków panujących na danej posesji. Wówczas można liczyć na wysoką satysfakcję z pracy robota koszącego.

Ranking kosiarek samojezdnych – wybierz najlepsze urządzenie i ciesz się idealnym trawnikiem

Jak wybrać kosiarkę samojezdną? Kieruj się przede wszystkim swoimi potrzebami – weź pod uwagę powierzchnię trawnika i ukształtowanie terenu, a następnie zestaw je z parametrami urządzeń w rankingu kosiarek samojezdnych i naszymi rekomendacjami. Nie musisz wybierać najdroższego urządzenia, jeśli jego parametry techniczne znacząco wykraczają poza Twoje zapotrzebowanie. Najlepsza kosiarka samojezdna to taka, która jest skrojona na miarę Twoich potrzeb – ranking pomoże Ci ją znaleźć i mądrze wydać pieniądze.