Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Kosiarki elektryczne - Ranking

RedakcjaJun 8, 2022 11:49:00 AM

Planujesz zakup kosiarki elektrycznej? Masz na to przeznaczony określony budżet? Szukasz możliwie najbardziej korzystnego rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania i jednocześnie zmieści się w przewidzianej kwocie? Szeroki asortyment urządzeń przyprawia Cię o ból głowy i wcale nie ułatwia wyboru? Przygotowaliśmy dla Ciebie ranking kosiarek elektrycznych, dzięki któremu w satysfakcjonującej Cię cenie znajdziesz optymalne rozwiązanie do Twojego ogrodu.


Ranking kosiarek elektrycznychIndeks handlowy: MELM4120
Cena: ok. 900 zł


Indeks handlowy: AW70052
Cena: ok. 800 zł


Indeks handlowy: MELM3720
Cena: ok. 700 zł


Indeks handlowy: AW70051
Cena: ok. 670 zł


Indeks handlowy: MELM3320
Cena: ok. 600 złRanking kosiarek elektrycznych do 400 złIndeks handlowy: AW70050
Cena: ok. 400 zł


Indeks handlowy: YT-85200
Cena: ok. 330 złRanking kosiarek elektrycznych do 500 złIndeks handlowy: LE14-34-PB-KC
Cena: ok. 520 zł


Indeks handlowy: YT-85205
Cena: ok. 500 złNajlepsze kosiarki elektryczne

Najlepsze rozwiązanie w kwestii narzędzi i urządzeń ogrodowych jest zawsze kwestią względną. Najlepsza kosiarka elektryczna w naszym rankingu to obiektywnie najbardziej wydajne i funkcjonalne urządzenie, które powinno zadowolić możliwie jak największą liczbę Klientów. Jednakże każdy ma inne potrzeby i oczekiwania – trawniki są różnej wielkości, trawa rośnie rzadko lub jest gęsta i występują w niej chwasty, teren może być płaski lub nierówny.

Właśnie dlatego nasz ranking kosiarek elektrycznych przedstawia urządzenia o różnej specyfikacji i wydajności. Jeśli dokładnie przeanalizujesz swoje potrzeby, może okazać się, że nr 1 wcale nie będzie dla Ciebie optymalnym rozwiązaniem, a najlepiej Twoje oczekiwania spełni inna kosiarka elektryczna z rankingu. Właśnie po to tworzymy dla Ciebie rankingi poszczególnych urządzeń – dzięki nim możesz kupić dokładnie taką kosiarkę elektryczną, która okaże się dla Ciebie optymalna. Nie kupisz urządzenia zbyt słabego do Twojego ogrodu ani nie przepłacisz za mocną kosiarkę, której potencjału nie wykorzystasz.

Kosiarka elektryczna – sieciowa czy akumulatorowa?

Kosiarki elektryczne mogą być zasilane energią sieciową lub zawierać akumulator. Każdy z typów urządzeń będzie miał swoje zalety i wady, które musisz zestawić ze swoimi oczekiwaniami. W przypadku kosiarek sieciowych pamiętaj o ograniczeniu w mobilności, jakim jest kabel. Weź je pod uwagę szczególnie wtedy, gdy kosisz stosunkowo niewielki trawnik przy domu. Jeżeli natomiast potrzebujesz skosić trawnik na działce, lepiej zdecyduj się na kosiarkę akumulatorową.

W przypadku kosiarki sieciowej warto zwrócić uwagę na moc silnika oraz długość kabla – im jest on dłuższy, tym większy trawnik skosisz bez używania przedłużacza. Natomiast przy wyborze wersji z akumulatorem upewnij się co do czasu pracy na jednym ładowaniu oraz długości ładowania baterii.

Znajdź kosiarkę elektryczną w swoim budżecie

Ranking kosiarek elektrycznych okaże się dla Ciebie bardzo pomocny także wtedy, kiedy masz przewidziany określony budżet na to urządzenie. Nawet jeśli kwota ta odbiega wyraźnie od najdroższych i najbardziej zaawansowanych modeli, wciąż może kupić naprawdę dobrą kosiarkę elektryczną – ranking kosiarek elektrycznych do 400 zł lub ranking kosiarek elektrycznych do 500 zł pozwolą Ci znaleźć najbardziej funkcjonalne i wydajne rozwiązanie na danej półce cenowej.