Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

RIDGID

Produkty 1-18 z 30

Strona

Produkty 1-18 z 30

Strona

W swojej pracy cenisz tylko takie akcesoria, które są markowe i oryginalne? Na pewno spodobają Ci się narzędzia Ridgid projektowane i produkowane przez wiodącą w branży markę. Firma zasłynęła przede wszystkim z tego, że wynalazła niezawodny klucz. Ridgid od tego czasu rośnie w siłę, proponując swoim odbiorcom nie tylko pojedyncze produkty, lecz całe zestawy kluczy hydraulicznych. Są one adresowane do profesjonalistów, którzy dokładnie wiedzą, czego oczekują w swojej codziennej pracy. Jeśli zależy Ci na utrzymaniu dobrego tempa, chcesz pokonywać ograniczenia i wreszcie przyspieszać poszczególne procesy, to sięgnij po klucze hydrauliczne Ridgid. Znajdziesz je w naszym asortymencie.


Klucz Ridgid – profesjonalizm i niezawodność


Producent oferuje przede wszystkim narzędzia ręczne, wśród których dominuje jego znak rozpoznawczy, czyli klucz. Ridgid ma jednak do zaoferowania znacznie więcej, o czym przekonasz się, przeglądając asortyment naszego sklepu. Składa się na niego:

  • detektor gazu,
  • stojak do rur,
  • kamera inspekcyjna,
  • przecinarka do metalu,
  • obcinak do rur,
  • przepycharka,
  • gwintownica elektryczna.

Makowe narzędzia Ridgid od lat cieszą się uznaniem profesjonalistów. Wiemy, że polecając je naszym klientom, realnie przyczynimy się do poprawienia warunków pracy oraz uzyskiwanych wyników. Wszystko dlatego, że produkty usprawniają przebieg poszczególnych zadań, czyniąc Twoje działania bardziej precyzyjnymi i bezpiecznymi.


Zestaw kluczy hydraulicznych


Jeden klucz Ridgid to za mało, aby kompleksowo realizować zadania w Twoim przedsiębiorstwie? A może kupiłeś już jeden produkt, ale szybko doceniłeś jego zalety i postanowiłeś doposażyć warsztat w kolejne narzędzia Ridgid? To dobry moment na to, aby zaopatrzyć się w cały zestaw kluczy hydraulicznych Ridgid.


Możesz skomponować własny komplet, w którym znajdą się wyłącznie te narzędzia, jakich potrzebujesz. Nasz asortyment jest pod tym względem bardzo rozbudowany, dlatego wybierasz spośród:

  • kluczy do rur typu S,
  • kluczy typu szczupak,
  • kluczy łańcuchowych.

Poszczególne modele różnią się konstrukcją, rozmiarem i rozstawem, dlatego z łatwością dopasujesz je do zakresu przeprowadzanych prac.


Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem, w którym znajdziesz zestaw kluczy hydraulicznych oraz pojedyncze narzędzia Ridgid. Produkty są w pełni oryginalne, dostępne w atrakcyjnych cenach, dostarczane na wskazany przez klienta adres tak szybko, jak to możliwe. Masz pytania? Skontaktuj się z nami – chętnie na nie odpowiemy!