Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Zszywacze i takery ręczne

Produkty 1-18 z 45

Strona

Produkty 1-18 z 45

Strona

Potrzebujesz podręcznych narzędzi, które pozwolą Ci na szybką naprawę tapicerki w meblach, realizację prac plastycznych, technicznych, domowych, ogrodowych oraz budowlanych? Taker ręczny doskonale sprawdzi się w wielu codziennych zadaniach!

Polecamy zszywacz tapicerski z oferty Emast.pl. To podręczny sprzęt przystosowany do mocowania elementów wykonanych z różnych materiałów. W ten sposób można łączyć je ze sobą, aby uzyskać meble czy dekoracje o trwałym wykończeniu.


Zszywacze i takery – duży wybór produktów

Wspomniana już różnorodność i duża dostępność zszywaczy oraz takerów pozwala kupującym wybrać model idealnie dopasowany do konkretnych potrzeb. W naszym asortymencie znajdziesz:

  • zszywacz budowlany,
  • zszywarki do plastiku,
  • zszywacz młotkowy,
  • zszywacz tapicerski,
  • zszywacz pneumatyczny.

Każdy zszywacz metalowy odznacza się dużą wytrzymałością. Najsolidniejsze są jednak modele pneumatyczne. Zszywacze budowlane nadają się do łączenia elementów drewna, a nawet pap dachowych czy izolacji. Jeżeli Twoje potrzeby są mniejsze, bo np. planujesz zszywać wyłącznie karton, sięgnij po klasyczny model wyposażony w mniejsze zszywki. Taker na zszywki doskonale sprawdzi się także w pracach tapicerskich. Zszywacz tapicerski jest potrzebny w każdym zakładzie, w którym meble wypoczynkowe (sofy, kanapy, narożniki i krzesła) są poddawane renowacji. Wymiana obicia następuje znacznie szybciej i jest bardziej precyzyjna dzięki dobrym narzędziom ręcznym.


Zszywacze metalowe w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdziesz solidne i niezawodne zszywacze metalowe. To narzędzia, które świetnie sobie radzą w pracy nawet w trudnych warunkach – przy remontach, na budowach, podczas renowacji. Docenisz je za:

  • łatwą obsługę z niewielkim użyciem siły,
  • szybką i wygodną wymianę wkładów (do produktu dołączona jest instrukcja z opisem, jak włożyć zszywki do takera),
  • dużą wydajność – pojemniki na wkłady są duże, zatem nie musisz zbyt często uzupełniać zszywek.

Proponujemy Ci wyłącznie markowe produkty, które zostały wyprodukowane przez znane i cenione w branży firmy. Polecamy zwłaszcza taker tapicerski Bosch czy Novus, a także przyrząd do rozkuwania zszywek Yato, zszywacz młotkowy Vorel oraz inne takich producentów jak Jobi czy Stanley. W asortymencie są także wymienne wkłady – wyposaż się od razu w pasujące zszywki i nie martw się, kiedy ich zabraknie.

Zapraszamy na wygodne zakupy online. Zaoszczędź czas oraz pieniądze, kupując nasze takery do tkanin i zszywacze do drewna czy plastiku. Chętnie doradzimy Ci też, co wybrać.