Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Wykrętaki

Produkty 1-18 z 33

Strona

Produkty 1-18 z 33

Strona

Wykrętak na pierwszy rzut oka przypomina stożkowato zakończone wiertło. Jego zadaniem jest pomoc w wyciąganiu śrub, które złamały się czy uszkodziły w inny sposób i utknęły na dobre w materiale. Z drugiej strony wykrętak do uszkodzonych śrub sprawdzi się także do wyciągania elementów nienaruszonych, w taki sposób, aby zachować je w dobrej kondycji (bez odkształcania gwintu) i przenieść w inną lokalizację.


Zastosowanie wykrętaków


Wykrętaki do zerwanych śrub świetnie sprawdzą się w wielu codziennych pracach, które realizujesz w swoim przedsiębiorstwie. Pomogą Ci przeprowadzać je sprawniej i bardziej bezpiecznie niż kiedykolwiek wcześniej. To najważniejsze argumenty przemawiające za tym, żeby kupić dobry wykrętak do szpilek w sklepie internetowym emast.pl.


Wykrętaki do zerwanych śrub – jak działają?


Zastanawiasz się, jak działają wykrętaki do zerwanych śrub? Ich pracę można porównać do wiertarek z odwrotnymi gwintami – przykładasz do śruby, która utknęła w desce lub plastiku, bo ma uszkodzoną nakrętkę i usunięcie jej w inny, ręczny sposób okazuje się niemożliwe (przynajmniej na tyle, żeby nie uszkodzić gwintu).


Zestaw wykrętaków składa się z kilku narzędzi, które mają różne rozmiary w przedziale np. od 3-6mm x 52 mm do 18-25mm x 88 mm. Oznacza to, że z powodzeniem wykorzystasz je do wyciągania:

  • śrub,
  • szpilek,
  • nakrętek,
  • śrub imbusowych.

Dzięki wykrętakom możliwe jest skuteczne, szybkie, a co ważne – bezpieczne usunięcie uszkodzonych śrub lub szpilek. Masz pewność, że praca zostanie przeprowadzona starannie, dokładnie, bez ryzyka awarii.


Zestaw wykrętaków do śrub – oferta


W naszej ofercie czekają na Ciebie kompletne zestawy wykrętaków do śrub, jak również pojedyncze narzędzia. Możesz stworzyć z nich własny komplet przydatny w codziennej pracy przemysłowej lub warsztatowej. Warto posiadać wykrętak do uszkodzonych śrub nawet w domu, bo narzędzie przydaje się w codziennych sytuacjach.


Ze względu na to, że narzędzia nie są bardzo drogie, polecamy zakup od razu całego zestawu wykrętaków. Niektóre składają się tylko z 5 sztuk, inne mają ich nawet 8, czy 10. Wszystkie są umieszczane w wygodnych, podręcznych pudełkach, co pozwala na utrzymanie porządku i chroni przed zgubieniem czy zniszczeniem pojedynczych elementów.Postaw na sprawdzone marki wykrętaków


W sklepie emast.pl czekają na Ciebie wykrętaki takich marek jak Beta, Jonnesway, Jobi, Vorel, YATO czy Awtools. Nie wiesz, co wybrać? Skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy Ci, który wykrętak do uszkodzonych śrub będzie najlepszy dla Twoich potrzeb.