Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Wyciskacze do mas

Produkty 1-18 z 47

Strona

Produkty 1-18 z 47

Strona

Szybki i wygodny sposób na precyzyjną aplikację mas budowlanych? Z pomocą przychodzą wyciskacze do mas dostępne w asortymencie Emast. W naszym internetowym sklepie czekają na Ciebie profesjonalne produkty do zastosowania zawodowego oraz amatorskiego – przydatne w każdym domu i warsztacie. Dzięki nim możesz wydajniej korzystać np. z silikonów, klejów czy innych mas preparatów uszczelniających, nie tracąc przy tym zbyt dużej ilości preparatu i chroniąc go przed niekontrolowanym wyciekiem.

Zastosowanie wyciskaczy pneumatycznych

Wyciskacz pneumatyczny świetnie sprawdzi się w pracach remontowych i budowlanych. Szczególnie dobrze nadaje się do aplikowania preparatów w miejscach trudno dostępnych, w łączeniach czy szczelinach. Tam, gdzie środowisko pracy jest szczególnie wymagające, zastosuj wzmocniony lub szkieletowy wyciskacz do mas gęstych. Odpowiednia grubość aplikatora pozwala na wyciskanie również gęstszych substancji, w tym uszczelniaczy, żywic, smarów, klejów i silikonów.

Ważna jest też sama konstrukcja wyciskacza do mas. Najlepiej, kiedy jest ona:

  • solidna – wykonana z aluminium lub blachy stalowej, lakierowana, odporna na rdzę, wilgoć i wysokie temperatury,
  • lekka – aby przenoszenie jej nie sprawiało trudności, nawet gdy jest maksymalnie wypełniona masą,
  • łatwa w użyciu – ergonomiczna konstrukcja, łatwo dostępny spust, wyciskanie przy użyciu niewielkiej siły.

Przy zakupie zwróć uwagę na parametry produktu. Zwłaszcza na jego konstrukcję i przeznaczenie, co dostarczy Ci informacji o tym, z jakimi substancjami współpracuje wyciskacz do mas. Do wyboru są produkty o różnych pojemnościach, obsługujące kartusze wielu znanych marek.

Wyciskacze do mas – nasza oferta

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości wyciskacze do mas. Sprawdzają się one w przypadku preparatów o różnych właściwościach oraz gęstości. Proponujemy wyłącznie markowe, objęte gwarancją produkty, takich firm jak Awtools, Beta, Yato, Makita, Milwaukee czy Vorel.

Dlaczego warto wybrać wyciskacze do mas z oferty Emast?

Zachęcamy do wybrania wyciskaczy, które świetnie sprawdzą się w zastosowaniu budowlanych oraz remontowym. Pomogą Ci w spoinowaniu, fugowaniu, uszczelnianiu różnych typów powierzchni i materiałów. Wyciskacz pneumatyczny, wzmocniony, rynienkowy, szkieletowy, podwójny. Jeśli nie wiesz, co wybrać, skonsultuj się z doradcami Emast. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i zaprezentujemy asortyment, abyś wiedział, który wyciskacz do mas sprawdzi się najlepiej u Ciebie.