Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Wciągarki ręczne

Produkty 1-18 z 39

Strona
 1. SCHEPPACH WCIĄGARKA ŁAŃCUCHOWA CB01 SCH4907401000
  Cena promocyjna Cena: 228,66 zł Regular Price 245,69 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 218.26 zł
 2. BLOCZEK BUDOWLANY 180mm 500kg 6052
  Cena: 106,27 zł
 3. BLOCZEK BUDOWLANY 150mm 500kg 6051
  Cena: 80,81 zł
 4. BLOCZEK BUDOWLANY 125mm 500kg 6050
  Cena: 71,96 zł

Produkty 1-18 z 39

Strona

Wciągarka ręczna to bardzo uniwersalne oraz łatwe w użytkowaniu i transporcie narzędzie służące do udźwigu. Jej funkcją jest podnoszenie ciężarów, a także ich pozycjonowanie w poziomie, napinanie i przeciąganie ciężkich elementów czy narzędzi. Oferta sklepu Emast.pl bogata jest we wciagarki łańczuchowe ręczne oraz przeciągarki o różnym udźwigu i funkcjach. Zapoznaj się z ofertą i znajdź wciągarki oraz przeciągarki, których parametry będą odpowiadać wymaganiom Twojej pracy.


Ręczna wciągarka warsztatowa – jak działa?

Ręczna wciągarka linowa lub łańcuchowa jest napędzana siłą mięśni operatora, który wprawia w ruch mechanizm obrotowy. Dzięki zastosowaniu mechanizmów zwielokrotniających siłę operator bez dużego wysiłku jest podnieść na wymaganą wysokość nawet kilkutonowy ciężar.


Wciągarka – jak dobrać udźwig?

Dobór udźwigu jest kwestią kluczową dla skuteczności,a przede wszystkim bezpieczeństwa pracy. Udźwig wciągarki powinien wynosić przynajmniej 120% masy brutto podnoszonego elementu. Taka wartość pozwoli na skuteczną i bezpieczną pracę.


Czy udźwig może być wyraźnie większy?

Większy udźwig podnosi uniwersalność wciągarki, dzięki czemu w warsztacie nie jest potrzebnych kilka urządzeń o różnych udźwigach. Jednakże należy liczyć się z tym, że duży udźwig wiąże się z wydłużeniem czasu podnoszenia elementu. Jeżeli zatem czas pracy jest ważnym kryterium , wówczas należy postawić na udźwig wynoszą 120% masy brutto, jeżeli natomiast czas nie ma aż takiego znaczenia, wtedy uniwersalny udźwig będzie optymalnym wyborem.


Przeciągarka ręczna – gdzie znajdzie zastosowanie?

Przeciągarki ręczna okazują się nieodzowne w razie konieczności unoszenia, opuszczania lub przeciągania w poziomie luźnych ładunków. Kierunek przeciągania może być dowolny, dlatego też znajdują swoje zastosowanie w wielu branżach, np. w branży remontowo-budowlanej, przemyśle, transporcie czy leśnictwie. W ofercie sklepu Emast dostępne są przeciągarki linowe oraz łańcuchowe o zróżnicowanym udźwigu. Charakteryzują się również bardzo dobrymi parametrami i funkcjonalnością, która podnosi komfort i bezpieczeństwo pracy. Należą do nich m.in.:

 • stalowa blokada bezpieczeństwa,
 • ruchomy hak,
 • wykonanie z wysokiej jakości materiałów, odpornych na warunki pogodowe i naloty rdzy.

W sklepie Emast do wyboru są przeciągarki łańcuchowe dźwigniowe oraz korbowe. W zależności od budowy poszczególne narzędzia mogą być używane zarówno w płaszczyźnie pionowej i poziomej lub tylko jednej z nich.