Torby narzędziowe

Produkty 1-18 z 62

Strona
  1. TORBA MONTERSKA SKÓRZANA 370x170x280mm N-1017
    TORBA MONTERSKA SKÓRZANA 370x170x280mm N-1017
    Cena promocyjna Cena: 243,33 zł Regular Price 253,33 zł

Produkty 1-18 z 62

Strona

Torba narzędziowa jest niezbędnym akcesorium wszystkich fachowców, którzy muszą transportować swoje narzędzia do miejsca pracy. Nie obejdą się bez niej zatem elektrycy, hydraulicy, monterzy instalacji RTV czy inni technicy, którzy swoją pracę wykonują w różnych miejscach, a bez odpowiednich narzędzi nie będą w stanie wykonać jej prawidłowo. Zapoznaj się z ofertą toreb narzędziowych w sklepie Emast.pl i wybierz taką, która pozwoli Ci przechowywać i transportować narzędzia, których używasz na co dzień w pracy.


Jaka powinna być Twoja torba na narzędzia?

Torba narzędziowa powinna być przede wszystkim praktyczna i ergonomiczna. Powinna pozwolić Ci przenosić w niej wszystkie narzędzia, których używasz do pracy w bezpieczny i uporządkowany sposób. Dostępne w ofercie Emast torby na narzędzia są na tyle zróżnicowane, że pozwolą każdemu fachowcowi dobrać taką, która będzie jak najlepiej dostosowana do specyfiki jego pracy oraz narzędzi, jakich w niej używa. Na jakie cechy warto zwrócić uwagę przy wyborze torby na narzędzia?

  • Wielkość – pojemność torby narzędziowej jest kluczowa w kwestii ilości oraz wielkości narzędzi. Im więcej narzędzi potrzebujesz do pracy, tym większą torbę powinieneś wybrać.

  • Ergonomia – dostosuj swoją torbę narzędziową do swoich narzędzi. Zwróć uwagę, by zawierała odpowiednie kieszenie, przegrody czy zaczepy, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

  • Wytrzymałość – w tej kwestii zwróć uwagę na kilka rzeczy. Wybierz torbę wykonaną z wytrzymałej skóry lub materiałów syntetycznych. Zwróć uwagę również na wzmocnienia na dnie torby lub miejscach szczególnie narażonych na przetarcia.

  • Wygoda – jeżeli transportujesz narzędzia codziennie, Twoja torba musi być wygodna. Dlatego wybierz taką która jest wyposażona w wygodne uchwyty lub paski. Możesz zdecydować się na plecak na narzędzia, a jeśli wszystkie Twoje narzędzia ważą naprawdę sporo, wówczas bardzo pomocna okaże się torba narzędziowa na kółkach.


Torba narzędziowa otwarta czy zamknięta?

W przypadku konieczności dojazdu do miejsca pracy torba, np. torba narzędziowa dla elektryka, który dojeżdża do miejsca awarii prądu, powinna być zamknięta ze względu na zabezpieczenie narzędzi przed czynnikami atmosferycznymi lub rozsypaniem się w czasie transportu. Natomiast do wewnątrzzakładowego przenoszenia narzędzi w zupełności wystarczą otwarte torby lub nosidła na narzędzia, które pozwolą mieć wszystko pod ręką.


Torby narzędziowe znanych marek

W ofercie sklepu Emast znajdziesz torby znanych i cenionych marek narzędzi i elektronarzędzi, dlatego możesz dobrać je właśnie pod kątem marki narzędzi, których używasz. Wśród dostępnych są między innymi torba narzędziowa Bosch, Stanley czy Makita.