Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Pistolety do pianki montażowej / wyciskacze

Produkty 1-18 z 32

Strona
 1. VOREL PISTOLET DO PIANKI MONTAŻOWEJ DŁUGI 09165
  VOREL PISTOLET DO PIANKI MONTAŻOWEJ DŁUGI 09165
  Cena promocyjna Cena: 46,00 zł Regular Price 48,71 zł
 2. YATO PISTOLET DO PIANY MONTAŻOWEJ YT-6742
  YATO PISTOLET DO PIANY MONTAŻOWEJ YT-6742
  Cena: 63,81 zł
 3. FISCHER CZYŚCIK DO PIANY 500ml 53146
  FISCHER CZYŚCIK DO PIANY 500ml 53146
  Cena promocyjna Cena: 32,75 zł Regular Price 37,90 zł
 4. AWTOOLS PISTOLET DO PIANY PTFE AW13603
  AWTOOLS PISTOLET DO PIANY PTFE AW13603
  Cena: 55,50 zł

Produkty 1-18 z 32

Strona

Pianki montażowe wymagają zastosowania pistoletów, dzięki którym możliwa jest ich dokładna aplikacja – zarówno w odpowiedniej ilości, jak i we właściwe miejsce. Dlatego pistolety do pianki to po prostu obowiązkowy element wyposażenia każdego warsztatu – zarówno dużej firmy przemysłowej, firmy budowlanej, jak też domowej szuflady z podstawowymi narzędziami. W ofercie sklepu Emast.pl dostępny jest szeroki wybór pistoletów do pianki montażowej, które gwarantują komfort pracy i precyzję aplikacji tego medium. Zapraszamy do zapoznania się naszym asortymentem i wyborem najbardziej optymalnego rozwiązania.


Dlaczego warto wybrać pistolety do pianki montażowej z naszej oferty?

W każdym wypadku stawiamy na to, aby w naszej ofercie znalazły się narzędzia gwarantujące wysoką jakość oraz trwałość przy bardzo intensywnym użytkowaniu. Dokładnie tak samo jest w przypadku pistoletów do pianki montażowej. Decydując się na narzędzia z naszej oferty, masz pewność, że praca będzie przebiegała w komfortowych warunkach, a jej efekty będą bardziej niż zadowalające, tym bardziej, że nie będziesz musiał wkładać w nią dużego wysiłku.


Przekonaj się o jakości naszych pistoletów do pianki

Dostępne w naszej ofercie pistolety do pianki montażowej charakteryzują się między innymi:

 • lekką konstrukcją – oferujemy pistolety do pianki, które są lekkie i poręczne, jest to bardzo ważna cecha, ponieważ piankę zwykle aplikuje się w trudno dostępne miejsce, co wymaga manewrowania pistoletem;

 • uchwytami wykonanymi z dwóch komponentów – dzięki temu komfort użytkowania jest znacznie większy, a dodatkowa antypoślizgowość uchwytów podnosi pewność trzymania go, co przekłada się bezpośrednio na komfort i jakość pracy;

 • powłokami ochronnymi – ich zadaniem jest ochrona komponentów pistoletów przed szkodliwym działaniem składników pianek montażowych;

 • regulacją strumienia pianki – ta cecha znacznie ułatwia aplikowanie odpowiedniej ilości medium;

 • łatwością w czyszczenia i konserwacji – dzięki temu narzędzia przez dłuższy czas pozostają nie tylko czyste, ale też sprawne.


Pistolet do pianki – wybieraj sprawdzonych producentów

Nawet w tak niepozornym narzędziu, jakim jest pistolet do pianki montażowej, ogromną rolę odgrywają detale. W sklepie z narzędziami Emast znajdziesz wyłącznie pistolety do pianki, które pochodzą od sprawdzonych producentów, dbających o każdy szczegół wykończenia swoich narzędzi. Oferujemy pistolety takich znanych marek narzędziowych, jak m.in. Yato, Vorel, AWTOOLS czy Jobi.