Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Wkłady do szafek narzędziowych

Produkty 1-18 z 80

Strona

Produkty 1-18 z 80

Strona

Zarówno w profesjonalnych warsztatach, jak i przydomowych garażach oraz miejscach przeznaczonych do majsterkowania, swoje miejsce znajdują szafki i wózki narzędziowe. Są praktyczne, pozwalają na uporządkowanie narzędzi, również dzięki dostępnym wkładom przeznaczonym do przechowywania konkretnych produktów.

W naszym sklepie można znaleźć wkłady do szafek narzędziowych, które są kompatybilne z oferowanymi szafkami i wózkami narzędziowymi oraz warsztatowymi.

Wkłady narzędziowe – zastosowanie

Szafkę lub wózek narzędziowy można samodzielnie wyposażyć i zadecydować o tym, co znajdzie się we wnętrzu. Jednak wkłady narzędziowe są o wiele bardziej praktyczne i pozwalają na maksymalne wykorzystanie dostępnego miejsca w szafce lub wózku.

Wkłady do wózków warsztatowych są niezwykle praktyczne, dlatego chętnie korzystają z nich profesjonalne warsztaty o różnym profilu działalności. Cieszą się one równie dużym uznaniem wśród użytkowników prywatnych, którzy regularnie dokonują samodzielnych napraw, przeróbek, podejmują się rozmaitych instalacji w domowym zaciszu bądź ich pasją jest majsterkowanie.

Dlaczego warto postawić na nasze wkładki do wózka narzędziowego?

W sklepie Emast.pl znalazły się wkładki do wózka narzędziowego, które są kompatybilne z danym modelem wózka. Wybór takiego akcesorium pozwala na uporządkowanie narzędzi, gwarantuje łatwy dostęp do nich oraz bezpieczne przechowywanie.

Wybierając wkłady do wózków warsztatowych można być pewnym, że żadne narzędzie lub akcesoria wykorzystywane w pracy, nie ulegną zniszczeniu lub zgubieniu, a ich właściwości i pożądane cechy pozostaną niezmienne.

Jak wybierać wkłady narzędziowe?

Należy pod uwagę wziąć model wózka lub szafki narzędziowej/warsztatowej, aby dobrać odpowiedni wkład. Nie bez znaczenia pozostaje zakres planowanych prac oraz branża.

W naszej ofercie można znaleźć wkłady wyposażone w zestawy:

  • kluczy    nasadowych,
  • kluczy fajkowych,
  • gwintowników i narzynek,
  • narzędzi przeznaczonych do warsztatu motoryzacyjnego,
  • narzędzi mierniczych,    
  • przecinaków i młotków,     
  • wkrętaków,     
  • końcówek do narzędzi,    
  • oraz wiele innych.

Posiadamy także wkładki puste, do samodzielnego wyposażenia, a także uniwersalne, o przegrodach w różnych rozmiarach, w których można umieścić np. drobne artykuły.