Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe
Nowość
Smar RUNIX służy do smarowania i konserwacji ruchomych części bieżni profesjonalnych i domowych oraz innego sprzętu fitness. Zapobiega przywieraniu wilgoci i wszelkich zabrudzeń. Ułatwia pracę ruchomych części i zmniejsza tarcie, przedłużając tym samym żywotność pasów i innych elementów. Specjalnie dobrana receptura powoduje, że Runix szybko odparowuje, pozostawiając nie klejącą smarująco zabezpieczającą powłokę.

Idealnie współpracuje z elementami wykonanymi z tworzyw i metalu, zabezpiecza przed korozją. Redukuje zjawisko klejenia pasa biegowego do płyty bieżni. Eliminuje piski, jest bezbarwny, niebrudzący, bezwonny i wodoodporny. Jego regularne stosowanie pozwala na zmniejszenie tarcia a co za tym idzie zmniejszenia zużycia energii pobieranej przez urządzenie. Dodatkowo silikonowy smar w sprayu zapobiega odkształcaniu i pękaniu elementów wykonanych z tworzyw sztucznych, gumy i metalu, co przekłada się na ich dłuższą żywotność urządzenia.
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto