Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe
Nowość
ULTRA CUT C3+ to pasta przeznaczona do maszynowego polerowania lakieru. Usuwa duże zarysowania nawet po papierze gradacji P1000. Eliminuje defekty takie jak: skórka pomarańczowa, oksydacja, rysy, hologramy i przebarwienia. Idealna do polerowania wszelkiego rodzaju lakierów samochodowych, lakierów przemysłowych, łodzi, mebli, żelkotów, celulozy, akryli, reflektorów i wielu innych.

Sposób użycia: Pasta może być używana z różnej twardości gąbkami polerskimi. W zależności od zarysowań wybrać odpowiednią gąbkę. Przed rozpoczęciem polerowania dokładnie oczyścić i odtłuścić powierzchnię. Duże defekty usunąć papierem ściernym. Nałożyć pastę na gąbkę polerską (w celu poprawy poślizgu można opcjonalnie zwilżyć gąbkę wodą). Rozprowadzić na niskich obrotach ok. 600 obr/min, następnie zwiększyć do ok.1500 obr/min, polerować do uzyskania wysokiego połysku. Po wypolerowaniu oczyścić powierzchnię. Nie dopuszczać pasty do wyschnięcia na elementach plastikowych, nie polerować w pełnym słońcu.

Uwa
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto