Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe
Nowość
K2 SMAR CERAMICZNY wysokotemperaturowy został zaprojektowany z myślą o optymalnej ochronie i wydajności Twoich urządzeń pracujących w ekstremalnych warunkach!

Smar ten cechuje się doskonałą stabilnością termiczną, zapewniając niezrównaną ochronę przeciwzużyciową w temperaturach aż do 1400°C. Idealnie nadaje się do aplikacji w środowiskach, gdzie tradycyjne smary zawodzą, oferując nie tylko doskonałe własności smarujące, ale także odporność na korozję i przyczepność do powierzchni, nawet przy bardzo wysokich temperaturach i ciśnieniach.

Działa również antykorozyjnie, zapobiega zapiekaniu się śrub i połączeń w tym ze stali nierdzewnej, jest odporny na działanie kwasów i wody.

Smar na wysokie temperatury zminimalizuje tarcie i zużycie komponentów, zapewniając jednocześnie maksymalną ochronę i przedłużając żywotność urządzeń. Ten wszechstronny produkt jest doskonały do różnych zastosowań przemysłowych, nadaje się do stosowania w układach: hamulcowych z systemem ABS, układach ASR i
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto