Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Wiertnice do betonu / diamentowe

Produkty 18

Produkty 18

Wiertnica do betonu to elektronarzędzie, które umożliwia wykonywanie przewiertów przez murowane lub betonowe ściany, a także przez posadzki i płyty gresowe. Jest to narzędzie przeznaczone do użytku profesjonalnego, dlatego też można spotkać je przede wszystkim na placach budowy. W ofercie sklepu internetowego Emast.pl dostępne są wiernice pochodzące od producentów, którzy na rynku elektronarzędzi wypracowali sobie zasłużoną renomę u swoich użytkowników. Zapoznaj się z naszym asortymentem i zdecyduj, która wiertnica najlepiej spełni warunki wymagane w Twojej pracy.


Wiertnice do betonu – zastosowanie

O ile w przypadku miększych materiałów do wywiercania otworów w zupełności wystarczają wiertarki udarowe, o tyle w razie konieczności dokonania przewiertów o większej średnicy w twardym betonie niezbędne okażą się wiertnice do betonu – elektronarzędzia o bardzo dużej mocy, które dzięki którym dokonasz przewiertu bez wykorzystywania udaru, a także bez zapylenia powietrza w miejscu wykonywania pracy.

Najwydajniejszym rodzajem wiertnic do betonu jest wiertnica diamentowa. Ten rodzaj narzędzi umożliwia wykonywanie przewiertów o średnicy od kilku milimetrów do nawet 150 centymetrów. Potrzebne są do tego wiertnica diamentowa ze statywem, który zagwarantuje stabilność podczas dokonywanie tak dużych przewiertów w nawet najtwardszych zbrojeniach, takich jak żelbet. W mniej wymagających zadaniach sprawdzi się wiertnica ręczna o umiarkowanej mocy.


Wiertnica do betonu – praca na mokro

Większość wiertnic diamentowych można przystosować do pracy na mokro. Jest to korzystne rozwiązanie w dwóch kwestiach:

  • podnosi się higienę pracy – generowany w czasie wiercenia pył nie roznosi się w powietrzu, ale zostaje natychmiastowo spłukiwany;

  • wydłuża się żywotność wiertnicy – wykorzystywana woda obniża temperaturę narzędzia.


Wiertnice do betonu w ofercie sklepu Emast.pl

Wszystkie elektronarzędzia dostępne w naszej ofercie, w tym również wiertnice do betonu i wiertnice diamentowe, pochodzą od renomowanych marek. W związku z tym w naszym asortymencie znajdują się między innymi wiertnica Makita, Dendra oraz Milwaukee. W sklepie Emast.pl masz szeroki wybór wiertnic o różnych parametrach, dlatego znajdziesz odpowiednie narzędzie niezależnie od tego, jakie parametry techniczne powinno posiadać, aby odpowiednio spełnić pokładane w nim oczekiwania. Dostępne są zarówno wiertnice ręczne, jak i ze statywem stabilizującym.