Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Wiertarki pneumatyczne

Produkty 1-18 z 37

Strona
  1. ADLER MŁOTEK PNEUMATYCZNY IGŁOWY AD-324 MA324
    Cena promocyjna Cena: 225,95 zł Regular Price 231,36 zł
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 225.95 zł

Produkty 1-18 z 37

Strona

Szukasz wiertarki o dużej mocy i trwałej konstrukcji, która zagwarantuje wydajną i długotrwałą pracę w wymagających warunkach pracy? Wiertarki pneumatyczne to najbardziej opłacalne rozwiązanie do użytku przemysłowego. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz wiertarkę pneumatyczną o parametrach odpowiednich do Twojej pracy.


Jak działa wiertarka pneumatyczna

Zasady działania wiertarki pneumatycznej są takie same, jak innych narzędzi napędzanych sprężonych powietrzem. Należy podłączyć je do kompresora, dostarczającego powietrze pod wysokim ciśnieniem. Dzięki działaniu opartemu o prawa fizyki wiertarki pneumatyczne charakteryzują się dużą mocą. Przykładem jest np. wiertarka pneumatyczna górnicza, która przeznaczona jest do wywiercania otworów w ekstremalnie twardych materiałach.

Wiertarki pneumatyczne nie posiadają wbudowanego elektrycznego silnika, dlatego ich konstrukcja jest znacznie lżejsza i wytrzymalsza. Dzięki temu praca z użyciem tych narzędzi jest komfortowa, a żywotność wiertarek pneumatycznych jest długa, nawet przy intensywnej eksploatacji w warunkach pracy. Właśnie dlatego, pomimo konieczności zainwestowania w kompresor, jest to rozwiązanie znacznie bardziej opłacalne w użytku profesjonalnym.


Zastosowanie wiertarek pneumatycznych

Z wiertarek pneumatycznych korzystają przede wszystkim firmy przemysłowe i warsztaty motoryzacyjne. Konieczność zainwestowania w kompresor sprawia, że jest to rozwiązanie mniej opłacalne do użytku domowego, natomiast duża moc oraz wytrzymałość tych narzędzi pozwalają na długotrwałe użytkowanie w profesjonalnej i intensywnej pracy. Brak silnika elektrycznego sprawia, że wiertarka pneumatyczna to odpowiedni wybór również do miejsc, gdzie istnieje ryzyko wybuchu lub zawilgocenia narzędzia. Wiertarki pneumatyczne są w zasadzie obowiązkowym wyposażeniem lakierni, stolarni oraz warsztatów montujacych instalację LPG.


Wiertarki pneumatyczne w ofercie Emast.pl

W naszej ofercie dostępny jest bardzo szeroki wybór wiertarek pneumatycznych, które charakteryzują się różną budową, innymi parametrami, a także przeznaczeniem. Wspólną cechą wszystkich dostępnych u nas narzędzi jest to, że pochodzą od renomowanych marek produkujących elektronarzędzia, np. wiertarka pneumatyczna Bosch czy wiertarka pneumatyczna Metabo.

  • Wiertarka pneumatyczna kątowa – przeznaczona do wiercenia otworów w trudno dostępnych miejscach, np. montażu mebli czy elementów w samochodach.
  • Wiertarka pneumatyczna prosta – przeznaczona do wykonywania niewielkich otworów. W trakcie pracy należy trzymać ją w płaszczyźnie pionowej.

Spośród specjalistycznych urządzeń występują w naszej ofercie również wiertarki pneumatyczne do zgrzewów. Oczywiście największy wybór dotyczy klasycznych wiertarek pneumatycznych.