Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Wiertarki kątowe

Produkty 16

Produkty 16

Co zrobić, kiedy zwykła wiertarka nie pozwala na wywiercenie otworu w trudno dostępnych miejscach, jest za długa, za duża i w żaden sposób nie można się dostać do miejsca, w którym musisz wywiercić otwór? W takich sytuacjach z pomocą przychodzi wiertarka kątowa. Mniejsza i poręczniejsza, a przede wszystkim zbudowana w sposób umożliwiający dostanie się do miejsc, gdzie nie sposób wywiercić otworu zwykłą wiertarką. W sklepie Emast.pl znajdziesz wiertarki kątowe cenionych marek na rynku elektronarzędzi.


Budowa wiertarki kątowej

Tym, co wyróżnia wiertarkę kątową od zwykłej wiertarki, jest prostopadłe umieszczenie wiertła względem korpusu narzędzia. Właśnie dzięki temu można dostać się w miejsca, w których nie mieści się wiertarka o klasycznej budowie. Przykładem prostej konstrukcji wiertarki kątowej jest dostępna w naszej ofercie wiertarka kątowa Bosch GWB 10RE.

Ponadto wiertarki kątowe posiadają ergonomiczne uchwyty, dzięki którym łatwiej utrzymywać narzędzie w stabilnej pozycji oraz zachować bezpieczeństwo podczas pracy.


Jakie zastosowanie ma wiertarka kątowa?

Wiertarki kątowe wykorzystuje się do wywiercania otworów w miejscach, do których ze względu na trudny dostęp i ciasną przestrzeń, nie ma sposobności dostać się zwykłą wiertarką. Często znajduje zatem zastosowanie przy pracach montażowych, np. przy montażu mebli lub wielu innych konstrukcji drewnianych czy metalowych. Wiertarka kątowa znajduje również zastosowanie przy montażu części samochodowych. Znajduje zatem zastosowanie zarówno w profesjonalnych zakładach warsztatach i zakładach przemysłowych, jak również w warsztatach domowych majsterkowiczów.

W naszej ofercie dostępne są również wiertarki kątowe o większej mocy, które mogą być wykorzystywane również w pracach budowlanych. Przykładem takie narzędzia jest wiertarka kątowa DeWalt FlexVolt.


Wybierz parametry swojej wiertarki kątowej

Oferta sklepu Emast.pl jest bogata w wiertarki kątowe o zróżnicowanych parametrach. Choć urządzenia te są zwykle słabsze niż klasyczne wiertarki, to jednak istnieje kilka modeli o większej mocy, przeznaczonych do prac przemysłowych lub budowlanych. Są one dostępne w naszej ofercie obok wiertarek kątowych o mniejszej mocy, przeznaczonych do mniej wymagających prac montażowych. Oferujemy urządzenia o prostszej konstrukcji lub wyposażone w ergonomiczne uchwyty.

Zdecyduj, czy w Twoim przypadku lepiej sprawdzi się wiertarka kątowa elektryczna czy akumulatorowa. Wielu producentów oferuje obydwa rozwiązania – w wersji na energię sieciową oraz na akumulator występuje np. wiertarka kątowa Makita.